Skocz do zawartości

komp padł - nie ma to jak święta ;)


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój desktop się wykrzaczył. A dokładnie gdy wywalilo korki (a mówiłem o upsie sobie już mc temu) nie mógł wstać bo nie przechodził test pamięci - więc wyjąłem jedną kostkę, odpalił. Uradowany podłaczyłem znów tamtą kostkę i ... już nie wstaje - zero null nic -nawet nie pipnie. Zmieniłem gafikę, to samo, pamieci włożyłem do innego kompa - odpaliły, zmieniłem zasilacz - to samo, odpialem dyski itp - bez rożnicy. Zotsało mi niezdiagnozowane płyta i procek. A na płycie 6 wybrzuszonych kondensatorów (ale chyba już długo takie były).

Nawet wykasowałem bios, wyjmując baterie na pół minuty bez podłaczonego pradu.. dalej nic..

Może ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego będziesz potrzebował tego kompa, bo jak będziesz na nim robił coś co nie ma ogromnych wymagań to niema sensu inwestować w nowe technologie, a swoją drogą lepiej jest kupić porządny sprzęt i mieć spokój na kilka lat. Jak sam wiesz co roku zmienia się sprzęt na co raz mocniejszy. Ale ostateczna decyzja należy do Ciebie. Aha co do tej płyty to zależy jeszcze jakie ma parametry bo jak jakaś dobra to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie procek padł, sprawdź pod radiatorem czy niema spalenizny ;)

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wykasowałem bios, wyjmując baterie na pół minuty bez podłaczonego pradu.. dalej nic..

Takie wyjęcie nic nie daje. Po pierwsze to należałoby wyjąć na minutę, ale ta meto da działała 10 lat temu ;) Obecnie bez baterii wytrzyma ponad 24h, więc 'restart' biosu robi się przestawiając zworkę. Ale to akurat w Twoim przypadku nic nie da....

Z tego, co piszesz to wygląda na to, że mobo jest zepsuta. Ostatnio kumpel miał praktycznie taki sam problem i takie same objawy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności