Skocz do zawartości

Noworoczny SEO QUIZ! :)


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś były takie quizy - https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...222&hl=quiz

i dawno już o nich zapomniano więc postanawiam odświezyć! :) /nudzi mi się, żona wygoniła z kuchni/

Zasady są proste: znasz odpowiedź na pytanie - odpisujesz i możesz zadać swoje pytanie.

Jeśli ktoś odpowiedział źle - popraw go i napisz sowje pytanie. Tylkjo błagam - bez chaosu ;)

Oryginalne zasady by FireFox:

Zakres QUIZu to tylko i wyłącznie terminy (hasła) związane z SEO. Pytanie typu: "Podaj tajną metodę" odpadają.

Zasady są proste: jedna osoba zadaje pytanie, a reszta odpowiada - kto odpowie poprawnie (i najwcześniej) zadaje kolejne pytanie. Pytania nie mogę się powtarzać.

QUIZ ma charakter edukacyjny. W jednym temacie ma szansę zostać skondensowany "SEO-słownik". Osoby mało obeznane w temacie - nowe na forum - po lekturze tego wątku oraz regularnym śledzeniu aktualnych pytań na pewno sporo się dowiedzą. Być może zmniejszy to choć o 1% ilość nowych tematów z gatunku "tysiąca i jednej odpowiedzi" na forum. Również stali bywalcy PiO będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę i usystematyzować ją. Jeżeli pojawią się wątpliwości co do odpowiedzi rozwieje je merytoryczna dyskusja.

Pytanie:

Czy tekst w tagu marquee jest indeksowany przez Google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Odp.: 4 lata

Pyt.: Czy dolar po Nowym Roku pójdzie jeszcze w górę?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności