Skocz do zawartości

Jedna strona, cztery domeny - jakie najlepsze rozwiązanie ?


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup 4 domen (np. www.moja-nazwa-1.pl, www.moja-nazwa-3.pl, www.moja-nazwa-3.pl, www.moja-nazwa-4.pl) i

zrobienie TYLKO pod jedną domeną serwisu (np. www.moja-nazwa-1.pl).

W takim razie co najlepiej zrobić z pozostałymi domenami ? - przekierować 3 na jedną ??

Czy zrobić np. tak, żeby ta sama strona wyświetlała się pod 4 domenami naraz ?? (czy czymś takim nie zrobię sobie krzywdy z Google ?? )

Jak wygląda sytuacja jeśli przekieruję 3 domeny na jedną to co czy te 3 domeny będą miały jakąś wartość ( np. PR ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą miały wartości. Rozważ postawienie np. zaplecza tematycznego.

Tak tylko, że ja chcę stronę tylko pod jedną domeną (a żeby jak ktoś wejdzie na inną domenę, żeby widział moją stronę).

A jak to jest zrobione, że domena np. dobreprogramy.pl i dobreprogramy.com to ta sama treść i obie mają takie samo PR ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności