Skocz do zawartości

Content na zaplecze


wikweb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepiej napisać strone dla ludzi z wartościowym contentem... Wtedy gugl na pewno nie będzie miał wątpliwości...

nie wiem czemu ale nie toleruje ton byle gówna za przeproszeniem... Jak widze takie coś to mi sie żygać chce...

edit: juz wole opisy gg, teksty piosenek i katalogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jedno i drugie to ten sam shit, więc co za różnica?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo pozycjonowanie jest spamowaniem googla więc nie wiem w czym masz problem nazywając sheetem strony wiki ? Czy naprawdę rózni się on tak bardzo od innego sheetu ? np. precli i innych stron stawianych pod zaplecze ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że niektórzy do dzisiaj za wyrocznię uważają tagi z emotek gg, tak samo jak i przez samego siebie wymyśloną moranlość, która ma sprowadzać się do tego, że to on wie co jest dla usera dobre, a jeżeli to co on wie jest dobre, to i google się do tego nie przyczepi...

Otóż były już przypadki że się przyczepiało i będzie się przyczepiało min. do wypieszczonych stron o żywocie chomika 'zosi', a nie ruszy spamu generowanego automatem. Już Wam zostawiam odpowiedź na pytanie 'why?' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie lepiej zapłacić komuś za 20 tekstów porządnych , tematycznych i zrobić stronę na domenie ( chociaż info :) ) , wtedy taka strona Ci jeszcze zarobi , a na taki shit to nawet a$ nie wstawisz. Rób jak chcesz ale ja mam opinie taką że jak wy tu piszecie - szit :)

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tez zalezy od tego, czy zaplecze ma byc tylko pod pozycjonowanie, ma sluzyc jako power, czy tez przy okazji chcemy zarobic na adsensie. Jesli to pierwsze, wydaje sie, ze content moze byc rownie spojny, jak wypowiedzi Nelly Rokity. Co za roznica. Trzeba tylko zachowac pozory oryginalnosci i skupic na optymalizacji kodu, tresc jest kwestia drugorzedna.

Choc z drugiej strony, wartosciowe zaplecze zawsze ktos spontanicznie podlinkuje, rozejdzie sie po sieci...

Decydujacy staje sie czas i umiejetnosci pozycjonera. Nie kazdy urodzil sie ze stalówka od piora przyrosnieta do palca.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności