Skocz do zawartości

Niejasny PageRank


inspiro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś mógłbym mi doradzić w sprawie strony "www .inspiracje. com.pl." Jedne narzędzia pokazują mi PageRank 3, inne wogóle mi nie pokazują. Ostatnie narzędzie z jakiego korzystałem wyrzuciło mi "Attention the PageRank seems to be incorrect" oraz "The domain is a mirror from":P Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Dodatkowo narzędzie (www .domainpagerank. com) pokazuje "ciekawe" wyniki. W pasku wpisuję swoją pełną domenę, a to narzędzie sprawdza mi PageRank (validating pagerank) oraz backlinks dla domeny "www.com.pl" i "com.pl". Jednocześnie podaje mi PageRank i mówi, że nie został odnaleziony. Dla innych stron w tym miejscu wyświetla się komunikat "PageRank is valid". Czy może to być spowodowane tym, że strona jest we flashu? Czy ktoś mógłby porównać na tej stronie moją domenę z inną i podpowiedzieć mi o co chodzi? Pzdr!

Projektowanie ogrodów to sztuka. Jeśli chcesz zaprojektować ogród lub założyć ogród na dachu zapraszam do odwiedzenia strony www.inspiracje.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności