Skocz do zawartości

Jaki hosting na pliki?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Albo robisz strone oferującą download programow na poważnie, ale daruj sobie te wygłupy.

Host z mojej stopki, 4 dolary na miesiąc. Przy obecnym kursie to smieszne pieniądze. Sam trzymam na nim pliki po 5 gb (linux) i mase innych.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiecie czytać? :)

Poza tym - jak nie mam narazie żadnych zarobków z serwisu to skąd mam kasę brać? Nie będę kraść ;)

A poza poza tym :) - Chyba przerzucę wszystkie pliki na mediafire.com i dam instrukcję jak z tego ściągać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - jak nie mam narazie żadnych zarobków z serwisu to skąd mam kasę brać? Nie będę kraść wink.gif

wiesz to jest forum seo i większość osób z tego sobie dorabia....

tradedoubler.com

partner.ceneo.pl

adsense

punkty e-weblink i jedziesz

żeby coś zyskać trzeba najpierw wyłożyć :)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............

Poza tym dla 30 plików nie będę kupował serwera...

ja dla głupiego portofolio i zaplecza kupiłem serwer i licencę oprogramowania. zainwestowałem bo mam nadzieję, że to się zwróci to jak gra na giełdzie, jak dla 30 plików to po co Ci serwer na pliki ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności