Skocz do zawartości

Jak kupić działającą stronę


killme

Rekomendowane odpowiedzi

Wynegocjowałem atrakcyjną cenę za działającą już stronę *.com (forum internetowe) zarejestrowaną na godaddy.com,

wszystko fajnie gdyby nie to że ani ja, ani sprzedający nigdy nie zajmował się handlem stronami internetowymi... (osoby fizyczne)

i nie za bardzo wiem jak się za to wziąć...

-czy ktoś wie (albo ma jakiś wzór) jak powinna wyglądać umowa kupna/sprzedaży strony internetowej ? ewentualnie jakieś sugestie co taka umowa powinna zawierać by nie dać się 'wycyckać' ?

-następna sprawa, gość mieszka na drugim końcu świata (Polak)..., czy transakcje da się przeprowadzić na odległość? czy rezerwować sobie (lub sprzedającemu) bilet...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawalem/kupowalem tyle stron i żadnych umów nie podpisywalem to po pierwsze (no chyba, że przy cesji domeny ale to inna bajka bo nie wszedzie jest to wymagane).

Po 2 po co bilet jak istnieje konto bankowe ?

Ps. jesli nie wiesz takich banałów to raczej nie kupuj tego forum bo szybko sie posypie.

pozdrawiam :]

ps. a jak chcesz miec pewnosc (chodz jak mieszka na "końcu świata" to jej nie bedziesz mial) to moze przez allegro ?

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w umowie musi być określone jasno przeniesienie wszystkich praw własności na nowego właściciela i jeżeli sprzedajesz domene to wykonać trzeba cesje domeny nie wiem jak na goodady ale powinni mieć formularz cesji.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności