Skocz do zawartości

SEM studia


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wiem, że Arival nie skończył matury bo nie chciał iść na studia.

Jak to było z największymi pozycjonerami.

Od razu wiedzieli co będą robić czy zabezpieczając się wykształceniem jakby coś poszło nie tak. Zawsze przecież więcej zarabia się u prywaciarzy po skończonych studiach.

A może poszliście dla towarzystwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zajmowac sie robota mozna i podczas studiowania.

Jedno z drugim az tak bardzo sie nie kluci (no chyba ze idziesz np. na medycyne). Uczyc sie mozesz tylko przed sesja czyli powiedzmy 3 razy w roku(bo jeszcze poprawkowa) przez miesiac(bo tyle mniej wiecej trwa sesja) - przez reszte roku mozesz zajac sie ebiznesami i wyrywaniem panienek na roku (no chyba ze pojdziesz na ta informatyke :-P ) ;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro nie chce Cie demotywowac ale skonczyłem 2 kierunki i wszystko co osiągnłem nie zawdzięczam nawet w 1% studiom shout.gif
To nie do końca jest tak, ale studia uczą nie tylko tego jaki mają kierunek. Jeśli tak by było, to po co studiowałeś? I to nawet 2 kierunki? Przez to, że studiowałeś nauczyło Cię kreatywności, myślenia, a czasem nawet kombinowania.. nie mówiąc już o znajomościach. :P

Ja ciągle uważam, że w życiu należy mieć w zapasie drugie wyjście, jak jedno nie wyjdzie ma się jakoś alternatywę, w tym roku, tz. w przyszłym kończę MiBM, co z pozycjonowaniem nie ma nic wspólnego, prędzej z optymalizacją, ale całkowicie oznaczającą coś innego.

Co do studiów, już się smucę, że kończę... ale jak wszystko się dobrze ułoży, będę chciał zacząć jakiś inny kierunek, może właśnie coś z e-biznesu... dlatego uważnie śledzę ten wątek, może padnie jakiś fajny kierunek/uczelnia :shout:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że studiowałeś nauczyło Cię kreatywności, myślenia, a czasem nawet kombinowania.. nie mówiąc już o znajomościach. :shout:

z tym sie zgadzam, w mojej wypowiedzi chodziło mi bardziej o wartosc merytoryczną. A studiowałem dlatego ze jeszcze te 100lat temu jak się uczyłem miałem zupełnie inne plany na życie i myslałem że bede robił zupełnie coś innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro nie chce Cie demotywowac ale skonczyłem 2 kierunki i wszystko co osiągnłem nie zawdzięczam nawet w 1% studiom

Chodzi tylko o papier żeby mieć zabezpieczenie na przyszłość. A nauczyć sam się musisz.

Na studiach bardziej mi zależy na nabraniu kontaktów bo może coś się nauczę od innych.

Dlatego również uważnie będę przyglądać się topicowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznego myślenia, kreatywności czy czegokolwiek innego można się nauczyć grając w szachy, żeby laske wyrwać też nie trzeba iść na studia - to zależy od samozaparcia, konsekwencji w dążeniu do celu.

Problem w tym, że takich przykładów ludzi, którzy bez studiów wychodzą na swoim jest mało, to może nie wypalić. Nikt na słowo Ci dziś nie uwierzy, że coś umiesz, albo masz świstek albo cześć.

Co do tych kontaktów, forum od czego jest? :shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można bawić się klockami lego :shout:

Lub iść na studia bo mama kazała... też takich znam.. każdy robi to co lubi. Ja np. uważam, że studia jak na razie najwspanialsza część życia, a to czego uczą studia nie zależy od rodzaju, kierunku czy uczelni ale od studenta. :P

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma czegoś takiego jak kierunek czy przedmiot SEO/SEM jest to wiedza czysto teoretyczna i raczej dobry pozycjoner się nią nie podzieli. Nie tak dawno pojechałem z ciekawości na kurs e-marketing w praktyce stopnia drugiego i skończyło się tak że zamiast słuchać wykładowcy odpowiadałem na pytania uczestników jako uczestnik.

SEO/SEM tylko i wyłącznie samemu można się nauczyć metodą prób lub błędów no chyba ze znajdzie się mentora :shout:

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności