Skocz do zawartości

do szooka od Łukasza Ginalskiego


durdeni

Rekomendowane odpowiedzi

@szook

SZOOK - pisze w imieniu Łukasza Ginalskiego, ktory mnie poprosil bym korzystajac z okazji zostawił dla Ciebie kilka słow wiedzac ze tutaj je przeczytasz. W zwiazku z tym, ze nie odbierasz od niego e-maili, telefonu, a kiedy dzwoni z innego numeru po prostu odkladasz sluchawke zaszala potrzeba upublicznienia przykrych faktow - inaczej nie da sie z Toba skontaktowac. Najbardziej dla Łukasza przykrą sprawą jest fakt, ze polecił Ci (i odwrotnie) firmę która pozycjonowałes i wziales pieniadze za caly rok a po trzech miesiacach przepadles (czyli nie odbierasz telefonow i unikasz kontaktu). Chodzi o to, że Ginalski wyszedl na niepowaznego czlowieka polecajac swoim biznesowym partnerom usługi oszusta. Skontktuj sie z Łukaszem i wyjasnij to jesli masz odwage drobny cwaniaczku-mądralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durdeni przejrzalem Twoje dotychczasowe posty i mam wrazenie, ze zarejestrowales sie na forum jedynie po to by czepiac sie szooka. to po pierwsze.

po drugie:

zero3

pisze w imieniu mojej ciotki, ktora mnie poprosila bym korzystajac z okazji zostawił dla Ciebie kilka słow wiedzac ze tutaj je przeczytasz........... Chodzi o to, że ciotka wyszla na niepowazna ciotke polecajac swoim ciotkom usługi oszusta. Skontktuj sie z ciotką i wyjasnij to jesli masz odwage drobny cwaniaczku-mądralo.

.....to wszystko nic nie znaczy, przykro tylko patrzec na sposob w jaki probujesz zalatwic swoje (czy tez nie swoje) sprawy. na pewno nie sluzy do tego otwarte forum. jesli gosc nie odbiera telefonow, maili itd mozna sie do niego po prostu wybrac.

po lekturze Twoich dotychczasowych a skromnych postow wnosze, ze chcesz jedynie czlowiekowi dopiec, osmieszyc etc.

niestety nie zgadzam sie na takie podejscia. watek nadaje sie do kosza.

pozdrawiam

zero3

(i ciotka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durdeni nie samowite jest to co piszesz bo po pierwsze nie widze problemu zeby ktos sie ze mna kontaktowal.

I przekaż owemu Panu Ginalskiemu iż nie prowadzę z nim żadnych wspólnych spraw bym musiał się z nim kontaktować, jeżeli także zrobiłeś to na jego prośbę to przekaż mu :-) przekazywaczu żeby zdał sobie konsekwencje z oczerniania czyjejś firmy. Bo jak znam życie miał dostęp dointernetu i nie musiał robić przekazów przez kogoś takiego jak ty.

Więc przekaż owemu Panu że jeżeli ma takową ochotę to niech się sam ze mna kontaktuje nie wysługując się Twoją osobą.

Osobiście zwróce się do firmy która jest zaprzyjazniona z Panem Łukaszem i zapytam czy upoważniła Pana Ginalskiego do oczerniania kogś bez podstawy.

Zadam też pytanie czy ja mam jakieś powiązania pomiędzy Panem Ginalskim który jakoby Ciebie upoważnił.

HEH Kolego -

Przed sekudną wykonałem telefon do pewnego człowieka który w żadnym wypadku ani Ciebie ani Pana Ginalskiego nie upoważnił do wypowiadania się w jego imieniu i niema nic z tym wspólnego ani też tego nie potwierdza.

Szybciej niż myślisz ustalimy pochodzenie danych które tutaj wykazałeś wykorzystując choćby podane przez Ciebie tutaj nazwisko i będziesz miał okazję przekonać się jakie są skutki prawne klepania oszczerstw swoją buźką.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że odebrałeś korespondencje i czekaj masz racje czekaj.

Bo jeszcze dzisiaj poproszę admina forum by zarchiwizował teog posta wraz z nr IP.

Pismo polubowne zostało skierowane do osoby którą jakoby tutaj reprezentujesz i która jakoby Ciebie upoważniła, zobaczymy co na to odpowie ta osoba.

Więc nie odpowiadaj na swój brak argumentów i oszczerstwa.

A ja zrobilem screena i prosze admina forum o zarchiwizowanie logów tego autora który nie wie jakie są konsekwencje oszczerstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi trudno człowiek nie zdaje sobie sprawy jak bardzo się uwidocznił tym co napisał ;-) teraz chociaż wiem ko ciągle mnie oczerniał na tym forum.

Nie zdaje sobie sprawy nawet jak bardzo sobie zaszkodził.

Przyzwyczaiłem się już do takich oszczerstw :-) to jest moc na nie moc :-).

Zawsze jak będziesz coś znaczyć więcej niż ta druga osoba to tak się będzie działo.

Nie będę się nawet przyrównywał :D ale Pana z Microsoft też zawsze oczerniają że [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] i monopolista a ma się dobrze.

To są skutki tego że na tym świecie są amatorzy webmasterzy którzy mają blade pojęcie o pozycjonowaniu a wiedzą że jest z teg dobry pieniądz a nie potrafią się przebić na tym rynku poprzez swój brak wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durdeni jak najbardziej może, wręcz czekam na jego kontakt.

Jeżeli Pan Ł.G uważa że prowadzimy jakieś wspólne interesy i ma jakieś podstawy do upoważniania Ciebie do oczerniania firmy powinien się z nami kontaktować. Tak tylko spowodował iż zostałeś wciągnięty w coś o czym nie wiesz. O ile ty nie jesteś Ł.G.

Więc pozdrów Pana Ł.G i jeżeli byłeś kiedyś u mnie biurze to wiesz że - (jeżeli nie ty to on), - współpracuje z poważnymi instytucjami które skutecznie mogą przyciąć pewne kabelki i 2 sprawa skoro jak kiedyś pisałeś byłeś u mnie w biurze to wiesz jaki nacisk nakładam na legalność i legalne oprogramowanie, zadaj sobie pytanie czy Pan Ł.G który tutaj oczernia taki nacisk nakłada.

Sprawdzę to na dniach.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, ze z unikania przeszedles w stan oczekiwania :D

Jak go spotkam to mu przekażę tę miłą wiadomość.

Nie ja nie jestem Ł.G. hehe. Ale za to Ty wyslales mi maila jako Pani Anna (wnioskuje po dysleksji i używaniu niewłaściwych słów języka polskiego).

No to mamy BSA u Łukasza (vide Twoja prywatna wiadomosc do mnie) a ja zostane pozwany :D. Coż za zajadlosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności