Skocz do zawartości

Domena poleciała w dół...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

URL: https://www.6plus.com.pl

Sprawa wygląda tak: Stronka była swego czasu na 8 miejscu pod hasłem "Opieka nad dziećmi warszawa" w Google, ale nagle spadła poza pierwszą 500-tkę. Linkowałem tak jak zwykle, nie dawałem linków do jakichś nic nie wartych stron i nagle taka zmiana. Kiedy wpisuję site:6plus.com.pl wszystkie (co do jednej) podstrony są zaindeksowane.

Pytania brzmią: Dlaczego domena tak drastycznie spadła w dół? Czy to ban, filtr czy jeszcze coś innego? Kiedy mogę się z tego wydostać?

Proszę o same optymistyczne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie linkowałem za mocno... Dodawałem max kilka linków dziennie, a ostatnio nawet przestałem linkować. Czy to, że przestałem mogło wpłynąć na ten spadek? Na razie nie zależy mi na pozycji tej strony, ale nie chce, żeby dostała bana. Za pół roku musi być działająca :)

Poza 500 jest jakiś tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dodałem tę stronę do około 50 katalogów i nic więcej :) Nie wiem skąd wzięły się tamte linki...

Dzięki za rady ;)

EDIT:

stronka jest oslabiona, bedzie nizej na wszystkie hasla przez jakis czas, jaki ciezko powiedziec, moze 2 tyg moze 6 mies...

6 miesięcy? Jakoś mnie nie uspokoiłeś... Wkurzają mnie te "fanaberie Google"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mardaq - dostałeś filtr, najprawdopodobniej za przesadzenie z linkami - przecież te kilka linków to może nie być wcale tak mało, jeśli domena jest stosunkowo świeża... weź pod uwagę, że google nie natknie się na wszystkie rozdane dziennie linki, więc część może złapać dopiero po czasie wraz z kolejnymi linkami - i z tych twoich kilku robi się -naście/-dziesiąt i dostajesz filtr :) linkuj dalej, rozsądnie! nie przestawaj ani tym bardziej nie usuwaj linków bo będzie gorzej

A, i... dla pewności - na pewno nie linkujesz pod jednym anchorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieniam, ale np. z "opieka nad dziećmi warszawa" na "opieka dzieci" "opieka nad dziećmi po szkole" - nie wiem, czy to odpowiednie zróżnicowanie.

EDIT: Czytałem ostatnio, że linki mają być naturalne i dla "niepoznaki" warto używać linków typu "tutaj", "na tej stronie" i innych. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest optymistyczna odpowiedź :P

Zapłaciłem 50 za domenę i teraz mam z niej zrezygnować i kupić nową? Poza tym w nazwie domeny jest też nazwa firmy...

Czy to konieczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności