Skocz do zawartości

[prywata] ktory program najlepszy


theNaturat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak sie zdarzylo, ze postanowilem zakupic oryginalny program antywirusowy, a dokladniej, internet security. Ktory jest najlepszy?

- Norton INternet Security 2008?

- Kaspersky Internet Security 7.0

- G DATA InternetSecurity 2008

- AntiVir Internet Security

- Panda Internet Security 2008 Update

- McAfee Internet Security

- F-Secure Internet Security 2007

przymierzam sie do jednego z pierwszych czterech, w szczegolnosci do G DATA lub Nortona. Tzn zadnych innych nie probowalem do tej poza Nortonem.

Najwazniejsze, aby przypominal w panelu Nortona, ale nie "mielil" tak jak on. Ktory z nich zuzywa najniej RAMu?

A moze jest jakis dobry freeware...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Bo jak bedziesz nie ostrożny to i tak coś złapiesz nawet z ochroną.

Nie uruchamiaj nieznanych programów (jak musisz używaj virtualBox / vmware itp)

Nie wchodz na strony dla niegrzecznych chłopców jak musisz używaj virtualBox / vmware itp

Ogolnie to wszystko co nielegalne rób z wirtualnej maszyny zona/kochanka Cie nie przyłapie i wirusa też nie złapiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu szukałem w internecie/czasopismach różnych testów na ten temat i w prawie każdym Kaspersky był #1 lub blisko tego miejsca. Od tamtej pory korzystam i jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam.

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Eset Smart Security

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Norton Internet Security bo dołączony do komputera miałem. Aktualizacje już mi się parę miesięcy temu skończyły. Niebawem będę dysk formatował więc sobie zaktualizuję jeszcze raz ;p Jakbym miał kupować to pewnie ten program, choć generalnie to wirusy i inne się mnie nie czepiają, jeżeli już coś program znajdował to coś starego, na pen-drive/CD kolegi, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nod32

NOD32 to tylko program antywirusowy.

ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa (w tym także program antywirusowy NOD32). Więcej o ESET Smart Security

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam system zainstalowany w 99r i nadal ma sie dobrze :) i nigdy nie instalowałem takich programów. Więc tak samo jak Maximus Marius polecam zdrowy rozsądek. I nie wyobrażam sobie aby tą odpowiedzialność powierzyć jakiemuś programowi aby czuć się beztrosko, bo to niczego nie zmieni.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam linux'a. Brak wirusów i innych badziew (ze względu na architekturę systemu nie mogą wiele zrobić :) ).

https://www.metacafe.com/watch/852234/compi..._ubuntu_feisty/

https://www.metacafe.com/watch/902865/sexy_...fusion_macbook/ Co prawda ten drugi na macu robiony, ale potrafi to samo na PC oczywiście :)

A jeśli już z tych co wymieniłeś to Nortona polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norton bardzo obciaza system

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności