Skocz do zawartości

Polskie litery w słowach kluczowych; znacznik title


klippe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 2 pytanka, na które nie udało mi się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi:

1. Czy przy doborze słów kluczowych należy zwracać uwagę na polskie litery i odmianę wyrazów? Tj. czy pozycjonować zarówno dla "żażółć", "zazolc", "zażółcić" itd. czy skupić się tylko na "zażółć"? Obiło mi się o uszy, że google radzi sobie z pliterkami i odmianami wyrazów, nie wiem jak onet, wp, netsprint yahoo i inne.

2. Projektując zawartość znacznika title skupiam się przede wszystkim, na jego ludzkim brzmieniu i tym aby oddawał merytorykę strony. Mam taki title: "Żażółcisz gęślą jaźń", czy warto robić z tego: "Żażółcisz gęślą jaźń - żółty gęsi ptaki krowy" lub jeszcze z większą ilością słów kluczowych? A jeśli tak to czy rozdzielać te słowa kluczowe przecinkami czy spacjami?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy przy doborze słów kluczowych należy zwracać uwagę na polskie litery i odmianę wyrazów? Tj. czy pozycjonować zarówno dla "żażółć", "zazolc", "zażółcić" itd. czy skupić się tylko na "zażółć"? Obiło mi się o uszy, że google radzi sobie z pliterkami i odmianami wyrazów, nie wiem jak onet, wp, netsprint yahoo i inne.

Sprawdź sam:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=za...+Google&lr=

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr=

Wyniki wyszukiwania są takie same.

2. Projektując zawartość znacznika title skupiam się przede wszystkim, na jego ludzkim brzmieniu i tym aby oddawał merytorykę strony. Mam taki title: "Żażółcisz gęślą jaźń", czy warto robić z tego: "Żażółcisz gęślą jaźń - żółty gęsi ptaki krowy" lub jeszcze z większą ilością słów kluczowych? A jeśli tak to czy rozdzielać te słowa kluczowe przecinkami czy spacjami?

Title nie powinien być długi, dlatego nie przesadzaj z ilością keywordów. Słowa oddzielaj przecinkami, chyba każdy w tyaki sposób je oddziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności