Skocz do zawartości

Sprzedaż bazy presell


marlonk

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam dużo Presellków i czasem eksperymentuję z nimi i powiem Wam, że:

Sprzedaję 5 baz. Nie będzie możliwości nabycia bazy po sprzedaży 5 sztuk (by zachować unikalność artykułów)

Jeżeli będzie 5 kopii tego samego artykułu to ten artykuł można spłukać jak papier toaletowy. Kto dodał unikalny artykuł do presellka zaufał właścicielowi, że nie będzie robił żadnych głupich numerów. Niech robi co chce, ponieważ ma prawo. Ja jestem zdania, że najlepiej stawiać własne preselle, dbać o nie i dodawać tylko unikalne wpisy. No i na 1 link w treści przeznaczyć minimum 750/1000 znaków. Artykuły 1000 znakowe z 3 linkami też nie mają ciekawej mocy. No ale zawsze mogę się mylić, a eksperymenty robię dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak dzieci. Kiedy skończycie z ta unikalna treścią?? Czy nie zdajecie sobie sprawy ze co byście nie opublikowali w sieci to prędzej czy później ktoś to skopiuje.

Poza tym jak ktoś by skopiował mój tekst nawet na 1k domen z ta sama treścią i z moim linkiem nie widzę przeciw wskazań. Wiem zaraz sie zacznie ze co ja wypisuje ;).

mogę wam zdradzić swoja tajna metodę pozycjonowania jak chcecie odnośnie kopiowanej treści.

Chcecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli piszecie ze powielanie treści szkodzi i to znacznie to najpierw radze postawić po 30 kopi stron z top 10 czy 20 i poleca na leb na szyje za powielenie treści. Później dajecie ich do addera z takim samym opisem i jakieś 500 wpisów na dzień do tego spamujcie linki z ich adresami gdzie sie da fora, księgi gości i co tylko przyjdzie wam do głowy.

W miedzy czasie pozycjonujecie swoja stronkę nie za mocno bo nie musi być top 1, bo to sie zrobi samo jak tamte poleca za powielanie treści :)

ot to cala tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności