Skocz do zawartości

Papież nie żyje :(


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mam nadzieje ze twoje dzielo jest dla wszystkich.

jak najbardziej, sciagajcie, umieszczajcie - teraz do pobrania jest nowa wersja z linkiem - jak sie w niego kliknie bedzie mozna pobrac obrazek i informacje zachecajaca do umieszczania na stronie - mam nadzieje ze w ten sposób obrazek sie rozprzestrzeni i bedzie przypominal kazdemu o Ojcu Swietym :cry:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej, sciagajcie, umieszczajcie - teraz do pobrania jest nowa wersja z linkiem - jak sie w niego kliknie bedzie mozna pobrac obrazek i informacje zachecajaca do umieszczania na stronie - mam nadzieje ze w ten sposób obrazek sie rozprzestrzeni i bedzie przypominal kazdemu o Ojcu Swietym

Dziekuje bardzo. Bardzo stonowany, a zarazem udane oddanie czci temu wielkiem czlowiekowi.

Umiescilem na swoim forum: www.ewiza.com/forum/

Musze Wam powiedziec, ze moja naczelna refleksją dzisiaj jest to, iz papiez dwukrotnie odmienil oblicze tej ziemi (Polski).

Za pierwszym razem przyczynil sie do obalenia komunizmu, a za drugim razem juz po swojej smierci.

Czy POlska, ktora dzisiaj i wczoraj ogldalismy na ulicach i w telewizji nie wydaje sie Wam inna?

Czy polacy kiedykolwiek tak zgodnie i jednomnyslnie wyrazali sie na jakis temat? Wszedzie flagi, wszyscy przygnebieni, ale z optymizmem.

Smierc papieza wyzwolila wiele polskiego patriotyzmu i scalila tak mocno ostatnio targany sporami narod.

Czy juz chociaz to nie jest wielkim czynem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustka, zal i smutek...

ps do tego polskie media ktore zrobily z

smierci Wielkiego Czlowieka prawie "reality show"...

jak widzialem Lisa w polsacie to mi sie rzygac chcialo...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smierci Wielkiego Czlowieka prawie "reality show"...

Wiesz jaka jest roznica pomiedzy reality show, a dzisiejszymi relacjami?

Reality show jest dla pieniedzy, a czy widziales dzisiaj reklamy?

Poza tym w takim wypadku trzeba ogladac tvn, gdzie pochanka i inni bardzo madrze i wywazenie sie wypowiadaja. Na polsacie natomiast puscili ciekawy i wzruszajacy dokument z dziennikarzami watykanskimi.

poza tym nie zapominaj, ze w takich chwilach bardzo latwo uznac kogos za trywialnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze bylo wiedziec co sie z Ojcem Swietym w danej chwili dzieje - ja ogladalem i ogladam non-stop, dzieki mediom moglem wiedziec wszystko na bierzaca o duchem tam bylem bo pojechac pod jego apartament nie mialem szans - za to dziekuje mediom,

dowiedzialem sie tez wiele rzeczy o których nie wiedzialem o Ojcu Swiatym,

przykro mi bardzo ze dopiero teraz sie nim tak bardzo zainteresowalem ale czasu juz nie cofne :cry: :cry: :cry: :cry:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności