Skocz do zawartości

Papież nie żyje :(


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Smutno po smierci Papieza.. Nie spotkalem sie nigdy z Nim, choc byla ku temu okazja. Przyznam, ze bardzo teraz zaluje..

Znalem historie Papieza z opowiadan mojego Dziadka.

Dziadek byl rowiesnikiem Papieza. Tak samo ciezkie dziecinstwo, ale zawsze tak radosny, zawsze z humorem, energiczny, i wytrwaly do ostatnich chwil..

PS. Pamietam jak dzis, gdy w lato 2000 usiedlismy i we dwoch wypilismy w niezlym tempie 0,7 wodki. Nic w tym dziwnego, ale dopiero na drugi dzien.. moj Dziadek (wowczas 80 lat) wstal o 7 rano na spacer z psem, a ja (lat nascie) z kacem do poludnia sie meczylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

intruder2600

Chyba zapomnialem podziekowac za obrazek, wiec Dziekuje. Juz 2 osoby na PW mnie pytaly o ten swf, wiec teraz moze kazdy kliknac. :D

ps do tego polskie media ktore zrobily z

smierci Wielkiego Czlowieka prawie "reality show"...

jak widzialem Lisa w polsacie to mi sie rzygac chcialo...

Nie przepadam za Lisem, ale nie czas na rozmowy polityczne w tej chwili. Jednak ogladalem Polsat przez jakis czas, a pozniej TVN. Nie wydaje mi sie, zeby to byl *reality show*, bo widac bylo na tych dwoch kanalach (niestety wiecej polskich kanalow nie mam), ze prowadzacym programy nie bylo je prowadzic..... w tak smutnych chwilach.....

Specjalnie nie wlaczam lokalnych programow, bo w takim momencie interesowalo mnie tylko to co sie dzialo z Papiezem, a nie czy Yankees beda mieli dobry sezon przplatany z wiadomosciami o Papiezu.

Wlasnie dzieki *reality show* Polsatu i TVNu moglem sie dowiedziec:

wiele rzeczy o których nie wiedzialem o Ojcu Swiatym,

przykro mi bardzo ze dopiero teraz sie nim tak bardzo zainteresowalem ale czasu juz nie cofne

i ja tak samo :P

https://www.radiomaryja.pl/

czy oni sobie kpią?!

Chyba ktoś powinien kogoś odstrzelić.

DJ Rydzyk z tego co wiem to zazwyczaj kpi, chociaz ja bym go nie odstrzelal tylko wyslal do domu na jakas odlegla planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomnialem podziekowac za obrazek, wiec Dziekuje. Juz 2 osoby na PW mnie pytaly o ten swf, wiec teraz moze kazdy kliknac. Smile

i ja dziekuje ze umiesciliscie - chociaz tyle moge zrobic mimo tego ze - jak juz napisalem - czasu nie cofne...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Rydzyk z tego co wiem to zazwyczaj kpi, chociaz ja bym go nie odstrzelal tylko wyslal do domu na jakas odlegla planete.
normalne, szczerze mówiąc te oszołomy nigdy nie ceniły Papieża, bo On uczył miłości i tolerancji, a oni uczą tylko nienawiści.

Nigdy nie miałem nic przeciwko temu czubkowi, ale po tym, jak potraktował Papieża, uważam, że trzeba kretyna odstrzelić.

Papież, najważniejszy człowiek odchodzi.. umiera Opoka ludzi wieku XX i XXI, a ten kretyn co całuje dzieci w usta, zamieszcza krótką informację zaraz obok reklamy, gdzie można kupić dekodery??!?!

Jeszcze niech ktoś spróbuje się odezwać, że Radio Maryja jest ok. Niech tylko spróbuje...

Na j.polski, matura ustna przygotowuję prezentację: manipulacja językowa, środki językowe i sztuka przekonywania w aktualnych środkach masowego przekazu.. chciałem sobie pojechać po lepperze - przy okazji wskazać kretyn w google - ale właśnie zmieniłem zdanie. Będzie ostro.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem nic przeciwko temu czubkowi, ale po tym, jak potraktował Papieża, uważam, że trzeba kretyna odstrzelić. 

Papież, najważniejszy człowiek odchodzi.. umiera Opoka ludzi wieku XX i XXI, a ten kretyn co całuje dzieci w usta, zamieszcza krótką informację zaraz obok reklamy, gdzie można kupić dekodery??!?! 

Jeszcze niech ktoś spróbuje się odezwać, że Radio Maryja jest ok. Niech tylko spróbuje... 

Na j.polski, matura ustna przygotowuję prezentację: manipulacja językowa, środki językowe i sztuka przekonywania w aktualnych środkach masowego przekazu.. chciałem sobie pojechać po lepperze - przy okazji wskazać kretyn w google - ale właśnie zmieniłem zdanie. Będzie ostro. 

pozdr.

myślę, że ludzi w wieku szkolnym nie trzeba przekonywać do głupoty Radia Maryja, Ci którzy ich popierają robią to raczej żeby się wyróżnić i wyrazić swój NiEzAlEżNy PoGlĄd. (kompletnie o tym nie myślą, po prostu mówiąc głupoty zwracają na siebie uwagę, a inaczej nie potrafią)

Lepiej byś to przeczytał tym rzeszom starszych otępiałych lekami i zmanipulowanych do granic możliwości, ludziom. Oni w to naprawdę wierzą.

Wracając do tematu... Czasem mam wrażenie, że większość ludzi, bardziej klaskała i krzyczała do papieża niż go sluchała i to się nic a nic nie zmieniło. Teraz będziemy go wszyscy opłakiwać, po czym znowus koczymy sobie do gardel, Giertych powie że unia to zło, SLD powie że wszystko w porządku jak najlepszym jest. Kibole się zacznią nawalać, PZPN znowu będzie udawał, że sportowców to oni nie potrzebują bo działacze są najważniejsi itd. itp.

Gdzieś w tym płaczu narodu, słyszę przeraźliwe jego zakłamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu... Czasem mam wrażenie, że większość ludzi, bardziej klaskała i krzyczała do papieża niż go sluchała i to się nic a nic nie zmieniło. Teraz będziemy go wszyscy opłakiwać, po czym znowus koczymy sobie do gardel, Giertych powie że unia to zło, SLD powie że wszystko w porządku jak najlepszym jest. Kibole się zacznią nawalać, PZPN znowu będzie udawał, że sportowców to oni nie potrzebują bo działacze są najważniejsi itd. itp.

Gdzieś w tym płaczu narodu, słyszę przeraźliwe jego zakłamanie.

i chcialbym, naprawde chcialbym wierzyc ze tak nie bedzie i ze sie mylisz :cry:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ludzi w wieku szkolnym nie trzeba przekonywać do głupoty Radia Maryja, Ci którzy ich popierają robią to raczej żeby się wyróżnić i wyrazić swój NiEzAlEżNy PoGlĄd. (kompletnie o tym nie myślą, po prostu mówiąc głupoty zwracają na siebie uwagę, a inaczej nie potrafią)

Lepiej byś to przeczytał tym rzeszom starszych otępiałych lekami i zmanipulowanych do granic możliwości, ludziom. Oni w to naprawdę wierzą.

Najbardziej irytujący jest fakt księży - wcale nie takich starych - popierających to radio. A starzy ludzie? Z nimi nie pogadasz. Zaczniesz rozmowę z argumentami, im skończą się argumenty, to pojadą po Tobie od gówniarzy, smarkaczy.. No cóż.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostrzeglem wzmianki na forum - zatem informuje...

W stopce Google widnieje:

"Ku pamięci naszego Papieża. Karol Wojtyła 1920-2005"

nie zauważyłem tego. trochę to małe :lol: nie żebym był zachłanny, ale po prostu nie widać w ogóle, korzystałem z Google wiele razy pewnie i tego nie zauważyłem.

Ale to miłe, chociaż tylko na google.pl, na google.it nic podobnego nie widzę, a skoro nie ma na google.it to pewnie nigdzie indziej być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności