Skocz do zawartości

Treść w tabeli


Rekomendowane odpowiedzi

1. Mozesz zainstalowac czcionke ISO i Izy Kibord - https://windows.online.pl/klawiat.htm

momento - ja o tym pisalem w ktoryms poscie wyzej (o foncie iso) ale w programie np. scite zmiana fonta na 'polskie fonty' nie pomogla. Za duzo roboty.

sprawdz dokladnie linka ktorego Ci podalem i przeczytaj to co napisali - do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mozesz zainstalowac czcionke ISO i Izy Kibord - https://windows.online.pl/klawiat.htm

momento - ja o tym pisalem w ktoryms poscie wyzej (o foncie iso) ale w programie np. scite zmiana fonta na 'polskie fonty' nie pomogla. Za duzo roboty.

sprawdz dokladnie linka ktorego Ci podalem i przeczytaj to co napisali - do konca :)

wiem wiem, jest skrót do przestawiania klawiatury - ok, ale to i tak nie działało u mnie poprawnie, a może rzeczywiście coś pokręciłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowszym rozwiazaniem jest praca na warstwach i ich odpowiednie rozmieszczanie na stronie za pomoca CSS.

Praca z warstwami sporo ułatwia, ale mam takie pytanie. Jak wygląda ich obsługa przez przeglądarki? Jeszcze jakiś czas tamu były spore różnice w wyglądzie strony więc wróciłem do tabel. Możecie napisać jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie nie uzywac tabel, tylko warstw. A doswiadczenia mam takie, ze musze sprawdzac strony w roznych przegladarkach. Jednak najpewniejsze jest uzywanie position:absolute a nie position:realtive

to tak z ciekawości: rozumiem, że strony nie są centrowane? Bo zawsze miałem problem z absolute, że np. na 800x600 było ok, a w 1024x768 przy absolute "centrowanie" było złe. Tak lakonicznie to opisałem, ale chyba wiesz o czym pisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z centrowaniem:


body{

text-align:center;

}

#main div

{

text-align: left;

margin-left: auto;

margin-right: auto;

}

i wio, działa wszędzie ;]

Tylko dokument musi miec strukturę:

<html, head itd itp>

</head>

<body>

<div id='main'>

tutaj cala strona

</div>

</body>

</html>

Replays.PL Warcraft III - dla wszystkich fanów Warcrafta ;-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z centrowaniem:


body{

text-align:center;

}

#main div

{

text-align: left;

margin-left: auto;

margin-right: auto;

}

i wio, działa wszędzie ;]

Dla centrowania tabeli zgodne ze specyfikacja uzywa sie rowniez

margin-left: auto;

margin-right: auto;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też słówko do edytorów. Aktualnie używam trochę zmodyfikowanego Windowsowego Notatnika, oraz od czasu do czasu programu Weaverslave 4 (https://www.weaverslave.ws/en/index.php), który w prosty sposób można spolszczyć.

P.S. Dziś pobrałem Notatnik SP i już widzę że przy nim zostanę na dłużej :hello:

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności