Skocz do zawartości

MMP przestan pozycjonowac forum pod "jan pawel II"


breja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

strona tego radia nie jest az taka zla teraz sa tam informacje i cos tam pisza na temat a te sklepy to jest poniezej krytyki, chociaz i tak chyba najgorasza jest stronka radyja... co prawda nie słuchałem zadnych audycji puszczanych tej rozgłośni ale strona do kitu... prawie to samo co rosyjscy prawosławni...

Miłe zaskoczenie to Chiny gdzie tez maja załobę...

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerpanie korzyści z ludzkich uczuć, to dla mnie największe zło, jakie można stworzyć.

Ludzie pragną dowiedzieć się czegoś na temat papieża a znajdują przypadkowe forum...

Żadnych korzyści?

A fakt, że Twoje forum się rozrasta?

To nie jest korzyść? Nie czerpiesz z tego żadnych satysfakcji?

Jeż: fakt, przepraszam. Myślałem, że wszyscy uważają, że to złe. Widać jednak, że kilku ma odmienne zdanie (np. Ty, szook).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do oskarżenia po części do mnie się tyczą, fakt, faktem, za człowieka bez skazy się nie mogę uważać. I może z tego względu nie powinienem oceniać tego, co zrobił MMP i na pewno pare innych osób. Z tym, że te osoby robią to z premedytacją, czy zwiększyć oglądalność, czy sprzedaż. Ok, nie ma tym nic złego. Sam stosuje różnego rodzaju nieczyste techiniki, wszakże chyba całe pozycjonowanie jest na tym oparte? Ale uważam to za nieakceptowalne kiedy ktoś żeruje na śmierci danej osoby i nie chodzi tu o to, że to Papież, na pewno bym uważał podobnie gdyby zmarł wspomniany wcześniej Lepper, za którym niespecjalnie przepadam i w tym, i jak zakładam, nie tylko ja.

peace, pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uważam to za nieakceptowalne kiedy ktoś żeruje na śmierci danej osoby i nie chodzi tu o to, że to Papież, na pewno bym uważał podobnie gdyby zmarł wspomniany wcześniej Lepper, za którym niespecjalnie przepadam i w tym, i jak zakładam, nie tylko ja.

Gdyby zmarl Lepper to moj blog o nim napewno by sie zmienil i pojawila by sie tylko notatka o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zymn ja sie jasno wypowiedzialem ze ani nie popieram ani nie neguje bo nawet nie mam czasu na chodzenie na to forum.

Ale gdyby na tym forum znalazly sie info o Papiezu to nie rozumiem co w tym zlego ?

Kazdy ma prawo przygotowac strone o Papiezu i ja sobie pozycjonować bo przeciez po to przygotowal te informacje zeby ludzie je przeczytali, a ze zna si ena pozycjonowaniu to chce zeby te informacje znalezli u niego.

Nie oceniam jaka byla tam jakość materiałów bo nie byłem.

Ale jeszcze raz podkreślę skoro ZYMN nie umieszcz mnie czytać - nie oceniam a to nie oznacza ani popracia ani negacji - to nie moja sprawa.

A jesteś pewien że w życiu nie popełniłeś większego grzechu niż to co zarzucasz MMP ? bo to byłoby bardzo trudne żyć aż tak bez grzechu.

Zadałem tylko pytanie czy strzelanie buziek robi z Was ? szanujących, wierzących, lepszych ?

Czy zanim postanowiliście ganić kogoś za jego czyny analizowaliście własne, bo ja bym się nie odważył powiedzieć komuś że to grzech a nie sądze że MMP miał na celi żerowanie na czyjejś śmierci - uważam że to bardzo daleko idące i mylne stwierdzenia.

Nie oceniajcie kogoś tak surowo odrazu bo może wcale niemiał takiego zamiaru. Uważam tylko że wasze sądy są przedwczesne, a może on to pozycjonował i nie zdążył jeszcze umieścić tam informacji na ten temat - czy to też jest złe ?.

Ja mu tylko poradziłem że skoro jest już wysoko to niech strone dopozycjonuje i umieści tam jakieś info o papieżu.

A tak czy tak na jego miejscu nie brałbym tego do siebie, że to jakiś grzech.

Bo tak samo intruder "skoro dziękujesz OJCU że przywrócił Twoją wiarę to zaprzestań nieleganej działalności w internecie"grzeszysz bo tworząc szarą strefę zabierasz ludzią uczciwie pracującym chleb - dość często ludzie w pełni uczciwi to chrześcijanie wychowujący 2-4 dzieci, żyjacy skromnie i pracujący na posadce która taki człowiek niszczy poprzez lewizny.

I nie tłumacz że ZUSY, srusy podatki, państwo okrada, bo ci biedni płacą i płaczą a płacą więcej czym więcej ty zrobisz lewizn.

Więc nie troskam się waszymi opiniami, czy ja to popieram czy neguje bo to moja sprawa, nie wy będziecie mnie za to rozgrzeszać.

Ja staje w obronie człowieka którego się masowo uwaliliście za gafe i robicie z niego pasożyta i zwyrodnialca jakiegoś.

Może on się tym przejoł, ale ja na jego miejscu miałbym to bardzo głęboko. Zresztą sądząc po jego wypowiedzi stwierdził to jasno i czytelnie w czym go popieram poza tym IAB.

MMP i mój apel do Ciebie nie przestawaj pozycjonowac tego forum a jedynie umieść tam INFORMACJE wtedy nikt słowa nie może powiedzieć bo masz prawo prezentować swój punkt widzenia i treści nawet jeżeli nie są one takie jak chcieliby tego ludzie. Nie musisz ulegać naciską - a jak umieścisz merytorycznie fajną treść to ci ją przylinkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook! Pisz jakieś krótsze posty i może trochę mniej chaotyczne (nie o wszystkim naraz). Masz zacięcie polemiczne, to dobrze- ożywiasz forum.

Jest 6:40 rano, wyspalem się, teoretycznie umysł świeży, a jak czytam twoje posty to wpadam w kompleksy, bo mało z nich rozumiem.

Pozdr.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zymn

Widać, Ty też nie czytasz moich postów dokładnie. 2 razy napisałeś "zymn" zamiast "zymen". No ale.

Ok. Zakładając, że MMP jest niewinny: po co pozycjonował pod to "wyrażenie"? (pytam technicznie, bez uczuć). Jeśli odpowiedź będzie sensowna, to ok. Moja wina, posądziłem go niepotrzebnie. Tak więc?

A co do grzechów: mówisz jak Jezus, który zaczął pisać patykiem na piasku grzechy faryzeuszy chcących ukamieniować bodajże nałożnicę.. Czy może z innej przypowieści to wziąłeś?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://papiez.allrss.info/

jest i adsense i nawet reklamy z hotelami w rzymie :(

i między informacjami o śmierci Papieża są aukcje z domowymi relikwiami sprzedawane:

200 Lirów z Papieżem - u mis37 - 5.00zł

05.04.2005 07:49:09 (4 godziny 24 minuty temu)

Cena obecna: 7.00zł, Data wystawienia: 2005-04-05 00:09:08

PAPIEŻ UKRAINA KOPERTA - 7.00zł

05.04.2005 00:09:08 (12 godziny 4 minuty temu)

Cena obecna: 7.00zł, Data wystawienia: 2005-04-05 00:09:08

nie chce mi się wklejać tego więcej, bo one są powtórzone. Jednym słowem, o ile adsense i pozycjonowanie można jakoś na siłę (chociaż bezsensownie) bronić, to takich aukcji nie da się obronić - jawne zarabianie. Te informacje na tej stronie są powtórzone wielokrotnie i tak jak napisałem umieszczone pomiędzy różnymi smutnymi informacjami o papieżu - i podane w tej samej formie.

Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności