Skocz do zawartości

Wikia


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna moja domena zajmuje pierwsze trzy miejsca na niszową frazę

Dosyć że niszowa to i jeszcze nikt nie korzysta z tej szukarki, a wiec nie ma z czego sie cieszyć.

---

Następne rezultaty wyszukiwania nie na nowej stronie, a wyświetlane javascript'em - jak dla mnie niewygodne.

Wyniki dla zapytania "gry online", ok 18 na 30 to serwisy gry-online.pl :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol w mojej branzy na glowne haslo jestem pierwszy, a konkurencji w ogole nie ma tylko jakies dziwne portale :D Tutaj chyba mocna sie liczy adres strony...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba przechodzenie do kolejnych wyników (lepsze byłoby, gdyby same się pobierały przy dochodzeniu do końca strony (np. gdy myszka jest nad trzema ostatnimi wynikami :D )

Wyniki są oczywiście do niczego, ale nie należy tej wyszukiwarki oceniać po pierwszym dniu działania. Algorytm przecież ma się opierać na raportach użytkowników - czy nie tak miało być? Wyczuwam duży potencjał :D

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć że niszowa to i jeszcze nikt nie korzysta z tej szukarki, a wiec nie ma z czego sie cieszyć.

A czy ja napisałem że się ciesze? Serpy nawet u wielkiego G dawno przestały mnie podniecać a co dopiero w takim czymś.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na ciekawostkę bo jeszcze w żadnej szukarce nie widziałem takiego czegoś :P

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bety to jej jeszcze sporo brakuje, narazie to tylko Alpha :P

Ale jak to mówią nie od razu Rzym zbudowali... poczekamy zobaczymy.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zdecydowanie falstart.

Ale sama idea trzeba przyznać ciekawa. Silnik jest taki, że będziemy mogli go sami ulepszać i teoretycznie własnie jego otwartość ma być siłą.

Każdy pozycjoner wiele by dał za dokładne poznanie algorytmu Google. Ale tak nie jest i każdy radzi sobie sam jak umie.

Wikia zakłada, że jak będziemy mieć swobodny dostep do jej algorytmu, to bedziemy znajdywać jego słąbe strony i poprawiać... idylla?

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej strony na tak wysokich pozycjach? tongue.gif

Z całego serca Cie przepraszam, zapomniałem w jaką pokemonową zatokę zdryfowało to forum... to chciałem przekazać powinienem wyłożyć dużo prościej wtedy nie miałbyś okazji popisać się swoją pseudo erudycją.

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności