Skocz do zawartości

ktora firma od bannerow najlepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co mam zamiar zaczynac z wyswietlaniem bannerow na swoich stronach

Ktora firme polecacie? ktora nie jest warta polecenia?

moze adnet.pl ?

Poczatkowo dla strony okolo 1000 uniq dziennie

AdSense juz mam

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

AdNet nie przyjmie takiej strony (za mała).

Zostają Ci mniejsze np. Ad-Vice (sam korzystam, ale przeciętnie jestem zadowolony).

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo na ich stronie podawane sa strony ze znacznie mniejszym ruchem

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieparawda zalezy od tematyki wiadomo ze jak bedziesz mial tematyke opisy czy tam teksty piosenek to cie nie przyjma

ja mialem tematyke muzyczna portal muzyczny i 75 k uniq miesiecznie zarobki zalzne od miesiaca nawet 2 k sie dalo zarobic ale to jak byla dobra kmapania a tak to 500 zl mesiecznie srdnio

ale to bylo 2 lata temu wiec pewnie sie pozmienialo ja juz nie wspolpracuje od roku wiec lepiej pisac a najlepiej zadzwonic i sie umowic na spotkanie

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram mprojekt, trzeba próbować. Zadzwoń, napisz, dobrze zaprezentuj stronę, nie tylko statystyki się liczą. Są tematy witryn gdzie pewnie mają juz przesyt i nie przyjmują nowych lub stawiają dla nich znacznie większe wymagania, a można trafić w niszową tematyke gdzie będą zainteresowani już przy znacznie mniejszej oglądalności. Zapytaj tez jakie statystyki preferują, jakie dokładnie informacje potrzebują aby rozpatrzyć przyjęcie witryny - to niewiele kosztuje a informacja na przyszłość zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najsmieszniejsze jest to ze w adnecie sa strony z bardzo kiepskim ruchem ale mimo to sa

Mysle ze kiedys je ponabierali zeby miec cokolwiek w ofercie, teraz juz sie wycwanili i pewnie samemu onetowi by odmowili

:]

Mimo wszystko szukam dalej

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności