Skocz do zawartości

przenosiny naszej klasy


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też mnie tam nie ma i nie widzę powodu, aby miałoby się to zmienić. NK może i jest fenomenem na naszą skalę, ale jak już ktoś wcześniej zauważył, byle pierdnięcie, a już nowy temat na PiO. Wymyślcie ciekawą dyskusję związaną (nawet) z NK, ale niech ona ma jakiś związek z pozycjonowaniem, optymalizacją, lub chociażby waszymi przemyśleniami związanymi z NK i własnymi projektami. Ktoś powie "nie interesuje, nie czytaj", zgodzę się, ale jak już nie tylko ja wspomniałem, byle komunikat, a na PiO już dyskusja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! oto moim ślicznym oczętom ukazał się portal nasza-klasa wprost z nowej serwerowni :rolleyes:

Prosty test:

ping onet.pl

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 20 ms, Maksimum = 27 ms, Czas średni = 22 ms

ping nasza-klasa.pl

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),

faktycznie prędkość światła, a mamy dopiero godzinę 17.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to tylko akcja marketingowa? :rolleyes:

gazeta.pl już informuje, czekam na główne wydanie wiadomości, wydarzenia, fakty i panoramę :)

W ogóle całą akcję przenoszenia danych na serwery powinno transmitować na żywo TVN24.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie zakladaja tam kont to są chyba jacys aspoleczni :P nie no zartuje, kazdy do tego podchodzi inaczej, dla mnie sam fakt spotkania sie ze "stara" ekipa jest fajną sprawa, a najszybciej taka ekipa znaleźć właśnie poprzez nasza klase, nawet gdybym dziennik ze szkoly buchnal, to i tak ponad 50% juz nie mieszka tam gdzie mieszkalo, a 30% ma juz inne nazwisko :P

Mam za soba juz 1 spotkanie z podstawówki i mile wspominam, pogadac z ludzmi sprzed laty, posluchac jak im sie powiodlo i jak potoczylo sie dalej zycie. Lubie spotkania/imprezy i proponuje taka forme rozrywki tez innym, dla ktorych najlepszym przyjacielem jest komputer, ew. zróbcie serwis pod nazwa nasz-komputer.pl - gdzie mozesz spotkac sie ze swoimi starymi komputerami...

Troche to w formie zartu pisze, nie chce nikogo obrazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do tego serwisu, ale rzygać mi się już chce, gdy każdy gada o naszej klasie. Wstrzymywałem się z wypowiedzią w tym wątku, ale szlag mnie trafił gdy w spokoju nie można obejrzeć faktów, bo też pieprzą o naszej klasie.

PS. należę do tych pozostałych 10%, a ze znajomymi z podstawówki, liceum i studiów kontakt mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już na forum NK pisali ze to co zamówił może być za mało żeby chodziła z prędkością świtała.

Nie spodziewali sie takiego sukcesu. Nowe serwery zamówił będą 28 stycznia. Ilość użytkownikowi już przekroczyła 6 mil, a portal ma najwięcej odsłon w Polsce

https://www.alexa.com/site/ds/top_sites?cc=...y〈=none

Gratuluję sukcesów właścicielom ale nie zazdroszczę procesów za naruszanie praw osobistych :P

Ja bym to sprzedał póki kilka sępów z adwokatami będzie chciało się dorobić na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja nie spi :Phttps://nasza-cela.prv.pl/

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być ustawowy zakaz robienia głupich portali społecznościowych.

Niedługo powstanie www.nasza-stacja-benzynowa.pl

Masakra. Ludzie zobaczyli, że komuś się udało i myślą, że proste podkopiowanie idei może się udać.

Dobre pomysły mają jedną cechę. Można je wymyślić tylko raz. Nie jest problemem zrealizować pomysł. Sztuką jest na niego wpaść :-)

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności