Skocz do zawartości

przenosiny naszej klasy


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skoro ktoś już podbił wątek o NK to musze się do czegoś przyznać: skasowałam wczoraj konto na NK ;) Może wrócę jak partacze zrobią jakies prawa dostępu do danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kasowanie z NK przeradza się już w mały ruch społeczny - ja to samo uczyniłem jakiś tydzień temu. A co do poufności danych, to bez sensu jest, że nie można ustawić profilu jako widocznego tylko dla osób z listy kontaktów. Tak samo dyskusje na forach - tylko dla osoby, która zostanie dopuszczona przez moderatora (założyciela klasy/forum) do dyskusji może oglądać wątki itp. Jeśli tego nie zmienią, to nie wróżę świetlanej przyszłości NK :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam życzę żebyście nie zbili majątku na swoich serwisach, lepiej siedzieć na zasiłku i nic nie robić niż coś robić i mieć kłopoty, bo przecież tylko ten co nic nie robi, nie może się pomylić - proste i logiczne. Zamykajcie swoje serwisy, bo nie daj Boże i wam się uda na nich zbić kokosy i wtedy narów polski zasra wam życie wiecznym polskim gęganiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności