Skocz do zawartości

google nie pozwala wyszukiwać


wox

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przy każdym wyszukiwaniu wyświetla mi się Error:

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

Adres z paska w przeglądarce to: https://www.google.pl/sorry/?continue=https:...BGoogle%26lr%3D

i muszę przepisać kod z obrazka.

Co sie dzieje? Mieliście kiedyś taki problem?

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedyś taki problem?

Tak. To się dzieje w przypadku automatycznego generowania zapytań (przy korzystaniu z niektórych programów) i powinno trwać dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak daje kopia strony to mam

We're sorry...

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

We'll restore your access as quickly as possible, so try again soon. In the meantime, if you suspect that your computer or network has been infected, you might want to run a virus checker or spyware remover to make sure that your systems are free of viruses and other spurious software.

We apologize for the inconvenience, and hope we'll see you again on Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak daje kopia strony to mam
We're sorry...

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

też tak miałem, ale na innym komputerze. trwało to minimum 1 dobę, może dłużej - nie wiem ile trwało przed tym jak pierwszy raz chciałem zobaczyć kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, teraz nie pamiętam czy sprawdzałem na innych przeglądarkach,

ale dzwoniąc do google dowiedzialem sie tylko ze recznie tego sie nie da zrobić u musiał być jakiś program czesto odwołujący się do G. (oczywiście nie było czegoś takiego, a trwało to kilka dni...) a tu może wyjść że to jakiś bład ... :P

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności