Skocz do zawartości

Pozycjonowanie np. "Hotel New York" za 15 zł ms.


TTSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie za tą cenę jest możliwe utrzymanie frazy "Hotel New York" w Google.pl, ale po odliczeniu podatków itp. itd. zarobek marny. Każdy ma swój pomysł na biznes, ze mnie się kiedyś śmiali, że pozycjonuje frazy od 30zł netto a teraz to normalka. Teoretycznie przy 1000 takich frazach, które można zrobić katalogami, preclami i "ogólnie dostępnym" zapleczem coś można zarobić, ale to tylko teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji też pisze, że gwarantuje TOP10 a tego nie można zagwarantować nawet dla frazy "wypas owiec w Bieszczadach". Ale tak jak pisałem, każdy ma swój pomysł na biznes i do półki robi kasę to jego sprawa jak.

Hmm, może frazy zle wybierałem, ale np.

Nawet jak sobie wybierzesz mega trudne frazy to co... będziesz się procesował o kilkadziesiąt zł? To tak jak telefon za 1 zł - chłyt marketingowy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdura

to tylko kwestia nakładów

choć moze sie ta gwarancja przy takich stawkach nie opłacać, ale to inna bajka

To utrzymaj mi moją stronę w TOP3 przez pół roku tylko na frazę "wypas owiec w bieszczadach to zajefajna fraza i w ogóle" a zapłacę Ci 10.000zł ale chce oczywiście gwarancje, że jak strona wyleci chociaż na 1 dzień to wypłacisz mi odszkodowanie 1.000.000zł, co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na to ze bijesz piane bez sensu.

załóz margines błedu powiedzmy 3 dni w miesiącu, możliwość zamiany domeny na moj koszt i nie ma problemu. co do ceny sie dogadamy

TAK?

Znajdzie bez problemu 1000 niszowych fraz lokalnych, ktore zarabia 20 zł mies. w TOP10 - jeśli ktoś mi pozycjonuje to za 12 netto - to zarabiam 8000 BEZ PRACY!

Potem znajdzie następny 10000 - może nawet 100k - tyle niszowych jeszcze nigdy nie poszukałem :rolleyes:

PS: FRAZA1 FRAZA2 MIASTO - za 15 brutto mięsiecznie w Top10 - zlecę kilkaset fraz - zapłata za wyniki - odrazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdura

to tylko kwestia nakładów

choć moze sie ta gwarancja przy takich stawkach nie opłacać, ale to inna bajka

To utrzymaj mi moją stronę w TOP3 przez pół roku tylko na frazę "wypas owiec w bieszczadach to zajefajna fraza i w ogóle" a zapłacę Ci 10.000zł ale chce oczywiście gwarancje, że jak strona wyleci chociaż na 1 dzień to wypłacisz mi odszkodowanie 1.000.000zł, co Ty na to?

Mogę w to wejść po doprecyzowaniu szczegółów.

edit:

czekam na pw.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bicie piany - na temat mojej aukcji - w 95% fraza lokalna jest robiona 3-10 linkami z zaplecza ( a zaplecze mam spore - np. wystawiłem ponad 500 zbanowanych domen ( które i tak się sprzedają), a kasa leci miesięcznie, 10% kupuje za pomocą allegro, ale 90% dogaduje się poza, a dodatkowo wpadają lepsze frazy ....

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności