Skocz do zawartości

Jaka nazwa dla Katalogu Stron?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chcę zrobić nowy, wartościowy Katalog Stron [czyli nie qlweb, otwarty mini etc. i dobrze podlinkowany] tylko nie wiem jaką nazwę dać dla niego, będzie on w domenie *.GigaDownload.net.pl :)

Proszę pisać propozycje w tym temacie, ponieważ nie chcę sam dać jakieś obciachowej etc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kasztan165 - pamiętaj, żeby swojego nicka nie dawać w nazwie serwisu; no chyba że to portfolio :P

lolaxxxxx - kolory będą później :P

gostek_ - eee... jeszcze google się obrazi na GigaDownload.net.pl :P

Narazie mam na liście:

- positioning

- highposition

- goodposition

- promoting

- populardomain

- popularpage

- addpage

Ale oczywiście może być po polsku (-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog.GigaDownload.net.pl ?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontstantynopolitanczykiewiczkatalog.gigadownload.net.pl :P

A tak na serio:

zaplecze.gigadownload.net.pl

catalog.gigadownload.net.pl

kataloog.gigadownload.net.pl

czy jakoś tak?

Rób, rób, stawiaj i się dopisujemy :P

Pozdro.

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczekac na 40-go uzytkownika i przeprowadzic losowanie - wygrany bedzie mial zaszczyt nadac imie Twojemu katalogowi lub nazwiesz katalog jego nickiem.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności