Skocz do zawartości

nostradamus


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie ludzie, Nostradamus przepowiedział, że życie na ziemi skończy się za jakieś 2 tyś lat, więc pewnie nie o tego papieża chodzi :), a jego przepowiednie są tak zakodowane, ze względu na czasy w kturych żył, że można je interpretować na wiele sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi w tamtym roku powiedział starsza kobieta w katowoicach "...za póltora lata koniec świata" i wierze że w tym roku będzie koniec świata ;) I widzicie jest coraz to gorzej z Papieżem dużo ludzi byo na pokaz tak samo szalikowacy.

"MÓWIĘ WAM W TYM ROKU BĘDZIE KONIEC ŚWIATA"

PAMIETAJCIE ZE TO JA POWIEDZIAŁEM :roll:

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata jest przepowiadany co najmniej kilka razy do roku, więc raczej nie masz się co obowawiać, a ten nasz mało istotny dla świata kawałek czasu jakim jest epoka ludzkości i tak tego nie zmnieni.

Szalikowcy żaczywiście wszystkich zadziwili, to chyba najlepszy przykład na to, że papież był wielkim autorytetam, nie tylko dla wieżących, nie tylko dla praktykujących, nie tylko dla chrześcijan. Był klasom samą w sobie, a ludzie nie poważali go za jego wiarę i oddanie kościołowi, ale za oddanie ludziom i wiarę w nich. Otwarty umysł. nic dodć, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Nostradamus przewidział dojście do władzy Tego wodza to wtedy nastąpi początek końca świata :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link nie działa, ale jeśli mówisz o tym typie myślę, to może znajdzie się jeszcze większy tyran ;) . Jeśli nostradamus żeczywiście widział przyszłość w formie obrazów to II wojna św. mogła by dla niego wyglądać jak koniec świata, a jak ujżał hiroszimę i nagasaki to już na pewno nie miał wątpliwości.

A może jednak chodziło mu o kogoś jeszcze innego(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link nie działa,

już działa chlapnąłem sie i sobie :oops: skjuzmi :oops:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalikowcy żaczywiście wszystkich zadziwili,

a co do tej kwesti to gwarantuje , że jeszcze nie raz zadziwią ale in minus a te ich deklaracje to wszystko pic na wode popełniony pod wpływem chwili

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MÓWIĘ WAM W TYM ROKU BĘDZIE KONIEC ŚWIATA"

teraz kojarze - Nostradamus - WebmasteruS - oby sie nie sprawdzilo :mrgreen:

a tak powaznie - kiedys ten koniec swiata musi byc ale w sensie ze natura wyrwie sie czlowiekowi z pod kontroli i go zniszczy

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pozycja spadnie z 2 na 302 to jest koniec świata, czy nie ?

A mówiąc poważnie. po końcu świata nastapi sąd ostateczny. Wtedy następuje prawdziwy koniec (oczywiście dla niektórych). I nie ma apelacji, albo umorzenia ze względu na znikomą szkodliwość. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak powaznie - kiedys ten koniec swiata musi byc ale w sensie ze natura wyrwie sie czlowiekowi z pod kontroli i go zniszczy

No o taki chyba nostradamusowi chodziło, bo całkowity koniec świata to chyba nie możliwe. Wyszło by że nie ma nic po końcu świata. A co było na początku naszego świata??:"Na początku nie było nic. I bóg stwożył..."

I znów wszystko od początku. Nie da rady. Nigdy nie doczekamy się końca świata :P w tym czy innym życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie i uproszczeniu, ten koniec świata dotyczy tylko "ciała" (sfery materialnej). Potem zostaje "duch" i rzeczywiście w tym " innym" życiu końca nie doczekamy. Istnienie świata w naszym rozumieniu jest tylko etapem między: "Na początku nie było nic. I Bóg......" a końcem świata.

Wydaje mi się, że w religiach chrześcijańskich (chyba nie tylko) koniec świata jest pewny i nie można go przepowiadać. Można tylko zgadywać kiedy nastąpi.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że z Was takie filozofy som...*

*jak ktoś całkiem niedawno napisał: "bez urazy, ale...":twisted:

ps. Koniec świata jest mi obojętny bo i tak wtedy nie będę istniał...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Koniec świata jest mi obojętny bo i tak wtedy nie będę istniał...

i tym pozytywnym akcentem ......... :mrgreen: THE END :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności