Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze Notebooka


Presell24

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam aż stanieje laptop A200, bo i tak muszę wymienić mój laptop w najbliższych miesiącach. Nawiasem dużo słyszałem, że sprzęt komputerowy ma stanieć na początku 2008 r. Jak to jest? Czy opłaca się czekać np. 3 miesiące na spadek ceny? O ile laptop może stanieć w takim okresie? Nie jestem dobry w sprzęcie komputerowym dlatego pytam.

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ekonomicznego laptopa do pracy to ja sobie wypatrzyłem taką toshibkę, największa jej zaleta to to ze kosztuje trochę ponad 2000 brutto i NoOs (co myślicie o tym modelu?)

co do męczenia oczu, od kompa należy robić przerwę zanim zmęczą się oczy

lepiej często robić krótkie przerwy niż rzadziej dłuższe

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presell24 - niestety nie podam Ci żadnego konkretnego modelu, bo nie bardzo mam w nich rozeznanie. Popytaj sie na pclab.pl lub purepc.pl.

s4lc - jak potrzebujesz lapka do pracy biurowej to ja bym brał ta Toshibe bez zastanowienia. Cena wręcz idealna. Można sobie jeszcze dokupić dodatkową kość 1024MB Ram i będzie lux :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności