Skocz do zawartości

Pora Na Odpoczynek


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

yavaho, właśnie dzięki temu obozowi stanę się nim :-) w sobotę już oficjalne dokumenty itd :)

Co więcej będę zdawał u bardzo ciekawego człowieka :P

Długoletni trener kadry narodowej snowboardu :-)

https://www.jary.extremesport.pl/pzs.html

bardzo ciekawa postać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróciłem... z numerem #5901 ;)

Wszystko zgodnie z planem, zostałem instruktorem snowboardu Polskiego Związku Snowboardu :)

a1bj7.jpg

Januard "Jary" Wojtak i ja ;-)

a2oh3.jpg

Najlepsza złotówa Szklarskiej Poręby - Pączek :) właściciel firmy taxówkarskiej "Pączek" oraz bramkarz klubu ParadoX:-) fajny ziomek, taki "życiowy" :)

a3kq0.jpg

a4pd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam gratulacje :)

Jak bedziesz bardziej na poludniu to zapraszam do odwiedzenia stoków w mojej okolicy: Jaworzyna, Wierchomla.

A jak bedziesz dawał lekcje, to ucz swoich uczniow że nie wolno siadać na stoku na tyłku zaraz za górką aby pisać esemesy :) Bo może sie tak zdarzyć że nie uda mi się w końcu każdego przeskoczyć ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla to jest wypas stok :) Mam rodzinę w okolicach Nowego Sączu i kiedyś Wierchomlę maniakalnie nawiedzałem, każdej zimy na narty. Za rok jak znajdę trochę czasu to muszę tam pojechać i spróbować swoich sił w snowboardzie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero wróciłem ze snowbordu, byłem w Zakopanem na stoku Polana Szymoszkowa. Było fajnie, ale na koniec spadłem na nadgarstek i ciężko się teraz klawiatury używa.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłem się koło Kotelnicy. Są tam takie 3 stoki (4 budowali), a na dwóch z nich można pojeździć z dzieciakami i się pouczyć - moim zdaniem dość fajne miejsce dla początkujących. Aczkolwiek niestety mi narty nie przypadły do gustu :) Chyba głównie dlatego, że po 3 godzinach nauki musiałem zjechać z tej Kotelnicy, gdyż na jej szczycie mieliśmy obiad ;) A ja uniesiony ambicją (i głodem) stwierdziłem, że co tam taka górka. No zjeżdżałem z niej dobre pół godziny hamując całymi moimi możliwościami i słuchając śmiechów ludzi jadących na wyciągu - taki duży a tak jedzie ;)

Podobno dość łatwa jest też Szymoszkowa (krótsza opcja faktycznie ujdzie - ale ta dłuższa - no cóż - dla mnie śmierć w oczach ;) )

Pozdrawiam miłośników białego szaleństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności