Skocz do zawartości

Indeksowanie podstron - omijane


szkolaSERWIS

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie zadnego wynagrodzenia nie dostawalem, ale nie chce sie wypowiadac na ten temat, bo uwazam go juz za zamkniety, nie mam zamiaru sie drzec z portalem, ktory uwazam nadal za ... nie wazne.

Mam pytanie:

Mediapartners-Google/2.1 czy to jest robot googla czy jakas podroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dobrze rozumujesz, ale jest to robot który indeksuje strone w celu dopasowania zawartości serwowanych reklam.

Więc jeżeli posiadasz ADSENSE na stronie dla zawartości to czasem go nie blokuj.

Wchodzi ten bot zreguly zaraz po odwiedzeniu danej podstrony, raczej sam nie łazi po linkach, tylko w sytuacji gdy była odsłona danej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zerknelem na Twój serwis,

chyba pozycji niemasz zbyt dużej ? a umieszczenie sobie linkora />? przy tylu zaindeksowanych podstronach to porażka, bardziej sobie szkodzisz niż zyskujesz.

Nie wiem ile pkt dostałeś za 1 podstronę ale przy tylu linka wychodzących to Twoja strona ma raczej marny wynik w wyszukiwarce.

Zadbałbym raczej o linki wewnątrz serwisu a nie na zewnątrz a tych to masz chyba stosunek 98% do 2% choć niewiem czy masz na serwisie jakiś link zewnętrzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz miał kilka tysięcy stron to się baw, choć ja na Twoim miejscu poszukałbym najpierw linków stałych i od tego zaczoł.

Jest ponad 600 katalogów SEO Friendly które są dostepne od ręki.

Owszem troszkę się napracujesz ale warto.

Pozatym tak jak mówiłem postaraj się przerobić serwis na strony statyczne uzywając do tego celu rewritów, później umieść skrypt który będzie ci rotował na każdej podstronie np 3 linki wewnętrzne z 5000.

Dzięki temu rozwiązaniu i dobremu link powerowi zaindeksujesz serwis szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności