Skocz do zawartości

wordpress ping


Marcin Elo

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o pluing bezposredni lub skrypt .xml, ktory sam bedzie co iles [wcale niekoniecnzie przy nolwej notce ale nawet co 12h na stale np+pry notce] pingowal jakas wieksza liczbe serwerow. kiedys cos takiego mialem ale w tych czy innych okolicznosciach mi sie to zgubilo. pamietam, ze na forum ktos tez pisal o pingowaniu ale niestety wyszukiwarka obecnie jest w dosyc dziwnej formie i nie moge nic ondalesc :P

krotko mowiac, czy moze ktos powiedziec mi jak uruchomic [pamietam, ze to nei bylo tkie laatwe] skrypt i dodac do niego jakas ilosc miejs do pinga? [tak ze 100, znalesc liste to nie problem].

dzieki :P

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze forum dla poczatkujacych to moglbys napisac przykladowo jak to zedytowac? naprawde nei wiem :/

w sensie co zedytowac[ktory plik] i co dokladnie wpisac [na przykladzie 2 serverow, zebym wiedzial jak je od siebie oddzielac czy ; czy moze kazdy w innej linni etc]

dzieki z gory ;)

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci podam gotowe rozwiązanie to sie nic nie nauczysz a za tydzień znowu zapytasz o to samo.

Php jest o tyle fajne że wszystko ejst w jawnym kodzie i nie sposób ukryć kod. Więc można czytać i uczyć sie.

Co do Twojego pytania to możesz rozpracować na dwa sposoby

1) W funkcji weblog_ping dodać echo $server; echo $path; i bedziesz wszystko widział

2) lub popatrzeć na miejsca użycia funkcji

W naszym przypadku jest tylko jedno więc nie ma problemu. z tego co widać to podaje sie jeden URL serwera pingowanego oraz jeden adres Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności