Skocz do zawartości

Znikająca Strona


Salek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem :

Strona często znika na wszystkie słowa kluczowe w google. Pojawia się na kilka godzin, by na następne kilka godzin zniknąć. Sytuacja powtarza się codziennie. Bana nie ma, gdyż wszystkie jej podstrony pojawiają się w site. Czy może mieć to związek z update PR lub rzekomą zmianą algorytmu google ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja domena wraz z subdomenami ciagle lata wskakuje na swoje hasla wysoko a za kilka dni wylatuje w kosmos.. pozniej wraca i znow wylatuje.. upatrywalem powod w kiepskim hostingu..

Odnośnie hostingu, to myślisz o tym, że często nie działa, czy może 'przycina' roboty ?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kupiłem kilkanaście lowendowych kont na różnych hostingach, zainstalowałem na nich te same skrypty, wg. tego samego schematu je 'polinkowałem' .

Na większości nie można się opędzić od różnego rodzaju robotów, ale są dwa serwisy, gdzie prawie żaden nie zagląda - nawet googiel ledwo tam był kilka razy...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po update (Chyba) a strona ciągle znika. Może i bym się nie dziwił, ale to się cały czas dzieje w określonych godzinach. Co to może być ?

Może sprawdzaj tylko na jednym DC Google bo możliwe, że się przełącza co jakiś czas DC.

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności