Skocz do zawartości

LinkMe vs e-Weblink


AdamAGP#

Linkme vs eweblink  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie lepiej dodać?

    • Linkme
      33
    • e-Weblink
      25
    • Po trochu do obydwu
      44


Rekomendowane odpowiedzi

następny topic o wyższości świąt bożegonarodzenia nad świętami wielkiej nocy :), a najgorsze jest to, że newbe mogą sie zasugerować , że pozycjonuje się tylko systemami - systemy służą do dopalenia pozycji i ewentualnie zrobienia długiego ogona

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
następny topic o wyższości świąt bożegonarodzenia nad świętami wielkiej nocy :), a najgorsze jest to, że newbe mogą sie zasugerować , że pozycjonuje się tylko systemami - systemy służą do dopalenia pozycji i ewentualnie zrobienia długiego ogona

to właśnie do pseudo długiego ogna. Do fraz niszowych w preclach.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę że linkme (z doświadczenia nawet wiem) da się wypchać średnią frazę linkując samym właśnie systemem (może być i slim) tylko na efekty trzeba poczekać nieco dłużej. Nie mniej da radę ręcznym katalogowaniem (3 na dzień lepsze katalogi) + linkme wypchać stronkę na średnią frazę po jakimś czasie. Jak się komuś nie chce kombinować to ustawia tylko 1 link na dzień i zwiększa o 1 raz na 2 tyg. :) ot filozofia.

Rotacyjnymi jest tylko większe ryzyko ale i efekty mogą być szybsze.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 miesięcy pozycjonuje eweblinkiem + linkme + katalogi + precle i nie widze ryzyka.

Wielokrotnie na forum było mówione ze należy umieć używać systemów nie sztuka jest dodawać linki przywalić 20k na frazę i patrzeć czy rośnie.

Stały zawsze dobrze używać z rotacyjnym ale jak już powiedziałem trzeba umieć używać SWL

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hmmm

ja używam linkme jak na razie sie bardzo dobrze spisuje. robilem test na tej samej frazie (srednia fraza)

uzywalem dwoch domen wogole nie linkowanych zaindexowanych w guglu (jedna strona z info o firmie)

linkme+precle wybily baaardzo szybko w top 10 jednak sa jeszcze wachania (podejrzewam ze storny precli)

sam linkme wybijal wolniej jednak wskoczyla domena wyzej niz poprzednia

przejrzalem linki

w drugim przypadku dostalem kilka wiecej linkow na strone glowna:)

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności