Skocz do zawartości

Dodawanie do katalogów obcojęzycznych


inspiro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś może wie czy dodawanie strony do katalogów obcojęzycznych (opisy, słowa kluczowe itp. w innym języku) może mieć negatywny wpływ na pozycję strony dla polski słow i fraz? Pozdrawiam!

Projektowanie ogrodów to sztuka. Jeśli chcesz zaprojektować ogród lub założyć ogród na dachu zapraszam do odwiedzenia strony www.inspiracje.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką toplistę z katalogami brytyjskimi https://www.topdirectories.info/. Orientuje się ktoś może czy mogę starać się dodawać strony z opisami po polsku i jaka jest szansa, ze administratorzy takie wpisy zaakceptuja? Ktos ma jakies doswiadczenie z tym zwiazane? Pozdrawiam

Projektowanie ogrodów to sztuka. Jeśli chcesz zaprojektować ogród lub założyć ogród na dachu zapraszam do odwiedzenia strony www.inspiracje.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką toplistę z katalogami brytyjskimi https://www.topdirectories.info/. Orientuje się ktoś może czy mogę starać się dodawać strony z opisami po polsku i jaka jest szansa, ze administratorzy takie wpisy zaakceptuja? Ktos ma jakies doswiadczenie z tym zwiazane? Pozdrawiam

a może jeszcze ktoś wejdzie i doda za Ciebie tam stronę?

wejdź na tamte katalogi, przeczytaj regulamin i bedziesz wiedział czy można dodać czy nie można tak jak chcesz...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infobank wielkie dzięki. Zaręcony nie dziękuję - sakrazm naprawdę zbyteczny. Tym bardziej, że w regulaminach rzadko występuje taki podpunkt. Pozdrawiam!

Projektowanie ogrodów to sztuka. Jeśli chcesz zaprojektować ogród lub założyć ogród na dachu zapraszam do odwiedzenia strony www.inspiracje.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności