Skocz do zawartości

Czy linkor zajeździł HOME.PL :-)


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

po tym banie zmienili regulamin nie wykazując ilości 4 zastępując słowem znaczne :-) by strona mogła zostać przywrócona

kiedy było tak napisane w regulaminie z dokładną liczbą 4 ??

nie przypominam sobie, a raczej często i uważanie czytam regulaminy.

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
bardzo dziekujemy za pomoc, strony zostały usuniete i zablokowane.

a sprawdzałeś kiedyś jak to jest naprawdę ??

bo ja większość tych stron dalej widzę w wynikach wyszukiwania

Lord ile chcesz jeszcze spam raportów potwierdzonych stron które miały 4 razy ?

Bo ja mam z 3000 domen 

Daj wszystkie

i jak widzisz przygotowanie raportu na 300 domen to dla mnie pryszcz

ja widzę ledwo ponad 40

Ale nie w tym problem generalnie, a jedynie w "szookującej megalomanii" o której pisał Szy

EOT

idę na franciszkańską zapalić świeczkę

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, są bo to był 1 BAN i widać mało skuteczny należy przelecieć strony ponownie.

Dopiero za 2 banem strona nie wraca do wyników

Sprawdzałem nie raz - swojego czasu bardzo namiętnie.

A co chcesz sprawdzić ile stron Twoich zgłosiłem ?

spokojnie niemartw się Twoją sobie zostawiłem na później :-) z tymi znacznikami komentarza które są powodem bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, są bo to był 1 BAN i widać mało skuteczny należy przelecieć strony ponownie.

Dopiero za 2 banem strona nie wraca do wyników

Sprawdzałem nie raz - swojego czasu bardzo namiętnie.

A co chcesz sprawdzić ile stron Twoich zgłosiłem ?

spokojnie niemartw się Twoją sobie zostawiłem na później :-) z tymi znacznikami komentarza które są powodem bana

ej, to może zacznij się chwalić jak coś zrobisz, a nie podajesz konkretne adresy stron (zapewne żeby sprawdzić), a sprawdzić się nie da, bo "był tylko jeden ban". Zgłoś drugi raz i nam pokaż że zniknęły z wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Tworzenie serwisów i stron internetowych zawierających odnośniki do danego serwisu w celu zwiększenia ich ilości (zwiększenie wartości parametru "link popularity") i poprawienia pozycji serwisu w rankingach systemów wyszukiwawczych.
Nie wiem, może źle interpretuje ten punkt, ale moim zdaniem jest tu mowa o farmach linków... a ani strony w Linkorze, ani Home.pl do nich nie należą :roll:

Pozatym Linkor to jest system wymiany linków (coś jak bannerów) i gdyby Piotrek inaczej go nazwał i promował, to mógłby bez problemu uchodzić nie za narzędzie do pozycjonowania, lecz za zwykły system, który ma na celu podnoszenie odwiedzalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności