Skocz do zawartości

Pripyat - wycieczka dla odwaznych...


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
merti: tylko jak to ustrojstwo sie nazywalo? bo za chiny nie moge sobie przypomniec

Mam to w historii na drugim komputerze. Wieczorem wkleje link.

EDIT: ZNALAZLEM, JEDNAK NIE W DRUGIM TYLKO W TYM:

Zahoryzontnyj Radiolokatsyjnyj Kompleks, Oko Moskwy

EDIT 2: LINKI

https://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadani...czarnobyl10.php

https://www.insomnia.pl/Czarnobyl-2_..._Oko...wy-t213438.html

https://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9348

EDIT 3:

Jedna z najbardziej prawdopodobnych teorii glosi, ze elektrownia w Czarnobylu powstala aby zasilac Oko Moskwy. Taka konstrukcja wymagala nieprawdopodobnych ilosci energii. A jedna z teorii spiskowych, jak nietrudno sie domyslec, glosi, ze awaria w Czarnobylu... i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno miejsce w rosji lub na ukrainie(badz bialorus) z wieeeelka siatka (radarem/wyrzutnia rakietowa rzekomo) poza miastem cholerka zapomnialem jak sie nazywa i nie moge znalesc ale jest duzo ciekawsze od pripyatu.

W wikipedii jest na ten temat artykul, najwazniejsze jest to ze do tej pory diabli wiedza co to za antena i do czego miala sluzyc :D

W kazdym razie gabaryty niezle.

A w ogole to tam sie chyba nie da wybrac z wycieczka. W przeciwienstwie do Czarnobyla.

hmm ta antena pewnie służyła do kontaktu z kosmitami :-)

Co do pripyatu, to z chęcią bym się wybrał.

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze musze przekonac dziewczyne bo mnie puscic nie chce ale dzieki Buncol czytalem https://fizyka.org/?artykul,23 z czego wynika ze jest bezpiecznie. Kupuje teraz na allegro licznik Geigera, popytam jeszcze jakies madre glowy coby dziewczyne przekonac, zbieramy ekipe i w droge :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne napromieniowanie może ci skrócić życie o parę lat i wywołać zmiany nowotworowe.

Nie do końca, z tego co czytałem to na zewnątrz tam wcale nie jest źle, gorzej w pomieszczeniach.

Intru ten licznik potrzebny Ci nie będzie, ponieważ oni zapewniają je. Lepiej zaopatrz się w ciuchy, bo w tych co się pojedzie zwiedzać to lepiej je wyrzucić. Ja nadal szukam informacji, jak coś będe wiedział to dam Ci na PW znać.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder2600 gratuluję odwagi i determinacji. Co do zamku z "Tajemnicy twierdzy szyfrów" to też muszę się tam kiedyś wybrac, oglądałem serial i czytałem książkę. Bardzo fajne.

Czytał ktoś może książki o Panu Samochodziku Zbigniewa Nienackiego ? ;) Jak byłem mały to marzyłem aby pojechac śladami jego przygód :P

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Kupuje teraz na allegro licznik Geigera[...]

@Intru na liczniku Geigera-Mullera trochę się trzeba znać ;) nie wystarczy posiadać, on Ci tylko pokaże natężenie promieniowania.

Tobie przydałoby się coś, co zliczy ilość cząsteczek, które Cię zbombardują :P, czyli jakiś dozymetr.

Swoją drogą ciekaw jestem, jak jest zorganizowana kwestia bezpieczeństwa, czy po powrocie trzeba przejść przez jakąś kontrolę, czy wolna amerykanka..?

Lepiej zaopatrz się w ciuchy, bo w tych co się pojedzie zwiedzać to lepiej je wyrzucić.

Święta racja ;)

Jak nas wpuszczali do laboratorium, gdzie było promieniowanie, przechodziliśmy przez specjalne śluzy, wymieniali nam fartuchy itp.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności