Skocz do zawartości

Jaka ilosc wejsc?


carl23

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanko,ile wejsc moze generowac google,gdy pozycjonuje sie na 3 frazy(dosc popularne) i jest sie na 3-10 miejscu?Czy z 3 wypozycjonowanych fraz w google + onet i wp mozna miec ok 2-2,5 tys wejsc dziennie?Z gory dziekuje za odpowiedzi i napisze ze nie jestem orłem jesli chodzi o pozycjonowanie wiec prosze sie nie smiac tylko w miare logicznie odpisac.Jesli nie jest to mozliwe to ile fraz moze "gwarantowac"taka ilosc wejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezne od frazy...

Wiem ze zalezne od frazy,dlatego napisalem ze fraza popularna dotyczy sklepu motoryzacyjnego i jedna z fraz to: auto części...Chodzi mi o to czy 3 dosc popularne frazy sa wstanie generowac taka ilosc wejsc,jesli nie to ile potrzeba wypozycjonowac fraz,lub co zrobic by miec tyle wejsc i nie chodzi tu o sztuczne wejsci tylko po frazach,czyli potencjalni klienci...bo z zagranicznych stron sztucznewejscia mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 fraza

pozycja 3 - 20 000

pozycja 4 - 10 000

pozycja 5 - 45 174

2 fraza

pozycja 7 - 147 000

pozycja 8 - 21 457

... jak Ty chcesz obliczyć ilość wejść? ... Oczywiście i z jednej frazy w top 10 da radę zrobić 200 000 uu dziennie...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby!

noone

200 000 uu dziennie z jednej frazy???Ja pytałem czy 2500 uu dziennie z 3 dosc popularnych fraz bedzie,jesli powiedzmy beda w top 5?Kolego te wyliczenia powyzsze to na jakim przykladzie dales?to sa wejscia uu z 2 fraz na poszczególnych miejscach w wyszukiwarce?Wlasnie nie wiem jak to policzyc,ilu mozna spodziewac sie uzytkowników i ilu klientów.Czytałem ze srednio 1-1,5% to klienci w stosunku do uu dziennych,ale nie wiem czy to prawda.Moze to ktos przyblizyc co siedzi głebiej w branzy lub ma kilka stron dobrze wypozycjonowanych?Bylbym bardzo wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carl23, jesli zabierasz sie za pozycjonowanie sklepu w taki sposob to robisz to zle.

Staraj sie wbic do np top10 na bardziej zlozone frazy(niszowe), dla przykladu: "auto części [miejscowosc]" lub "części renault" i wiele innych.

Da ci to lepszy target. Z niszowych(prostrzych) fraz mozna zdobyc wiecej klientow niz z ogolnych.

Nikt ci nie poda dokladnych liczb.

Jesli chodzi o tematyke motoryzacyjna to z bardziej ogolnych fraz, dokladniej z 5 w ktorych jestem w top5, mam okolo 3-4k uu dziennie.

Jeszcze dluga droga przed toba :D

pozdro.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby!

noone

`q wiem ze jeszcze droga daleka,ale od czegos trzeba zaczac i lepiej jechac drogą niz po bezdrozach :D prowadzisz sklep czy portal?Orientujesz sie czy wskaznik targetu na poziomie 1-1.5% jest prawdziwy czy w rzeczywistosci jest mniejszy?fraz "prostszych" sa tysiace ,do kazdego produktu dodaje meta tagi.dobrze robie?wydaje mi sie ze po pewnym czasie to poskutkuje tym ze te tysiace prod tez beda gdzies dalej w wyszukiwarce ale zawsze jakies wejscia beda,czy sie myle?zawsze to nawet jeden klient na tydz jak sie trafi i kupi jakis niszowy i drogi prod za 2000 czy 3000 to bedzie to super sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadze sklepu. Co do tych procentow to nie wiem, nigdy nie sprawdzalem, waznie ze odwiedzajacy kupuja to co maja kupic :D(zle podejscie, ale to z lenistwa:)).

Proponuje ci ogladnac TO, powinno ci pomoc i zarysowac o co tak naprawde w tym chodzi.

PS. Wybacz ale niektore z twoich pytam sa tak podstawowe, ze radze ci jeszcze troszke czasu poswiecic na przeczytanie calego forum i wyciagniecie wlasnych wnioskow.

pozdrawiam

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carl23, wszystko zalezy od tematyki i jakie jest zapotrzebowanie na produkt. A po drugie im dokladniejsze slowo kluczowe tym ten procent powinien byc wiekszy.

Za duzo rzeczy na to wplywa, a nie sadze by ktos z tej samej tematyki dzielil sie osiagnieciami i pomagal konkurencji.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie chcegotowego sposobu na wypozycjonowanie i słow kluczowych tylko orientacji jak to wyglada,bo za duzo na ten temat w sieci nie znalazlem na ten temat: np mam sklep o tematyce motoryzacyjnej, pozycjonuje na 3 frazy mam 20 wejsc dziennie i klienta co drugi dzien.To nie jest moim zdaniem zadne pomaganie konkurencji nawet...tylko info do zobrazowania e-biznesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ilu klientów dokona zakupu zależy nie od pozycji w Google. Przelicznik 1-1,5% hm... naprawdę nie wiem skąd te dane. Jak już ktoś wspomniał wyżej. Lepiej mieć 3 wejścia na hasło "wzdrygiwacz do gibaresu" i 2 zaliczone sprzedaże niż 300 zejść na hasło motoryzacja i 0 sprzedaży.

To ile sprzedajesz zależy:

- opisu produktu

- jakości zdjęc

- komentarzy

- ceny

- kosztów dostawy

- szybkości dostawy (możliwość wyboru)

- form i rodzaju płatności

- opinii na Twój temat w innych serwisach

a dopiero później jest wyszukiwarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak ;)

carl23, w tym filmie o dlugim ogonie tez tam o tym jest troszke.

pozdrawiam

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności