Skocz do zawartości

[szkolenie] Hipnoza w Lublinie


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Jestem prowadzącym i organizatorem klubu non profit- NLP Lublin.

Z racji tego, że robimy duże szkolenie a temat jest chwytliwy, więc daję tutaj info.

Hipnoza. 2- 3 lata temu w ogóle nie zastanawiałem się nad tym co to jest. Kiedyś myślałem, że to tylko wymysł telewizji, jakaś bajka itd.

Dużej części osób kojarzy się z zamienianiem ludzi w zwierzęta (o rany) i innymi trikami. W telewizji można zobaczyć różne triki jak błyskawiczne indukcje, regresja wieku, przebijanie ręki itd.

NLP niektórym może kojarzyło się z manipulacją czy też z super hiper turbo perswazyjnymi hito kito technikami wywierania skutecznego i trwałego wpływu korzystając z techniki kapciów babci. Ja znam inne NLP.

Szkolenie będzie prowadził mój przyjaciel- Adam Dębowski. Jest to świetny gość i ostatnio robi bardzo, bardzo duże postępy w tym jak prowadzi szkolenia, jak występuje itd.

Temat szkolenia to Hipnoza, czyli praca z podświadomością.

Kiedy: 29 luty (piątek) od 10 do 17, z przerwą na obiad

Jeśli chcesz przyjechać, zrób rezerwację. Obojętnie czy jesteś z Lublina czy z innego miasta / rejonu. :)

Więcej informacji i rezerwacja tutaj:

https://www.nlplublin.pl/hipnoza.php

Wpisuj się też do tego wątku (nie robię rezerwacji na podstawie wpisów tutaj), chodzi o to, aby się poznać wśród innych i wiedzieć kogo szukać ;) hehe

Piątek- wiem... może warto zrobić sobie jeden dzień wolnego i nauczyć się ciekawych umiejętności. ;)

EDIT:

Legitymację otrzymujesz za free i przez neta, szczegóły na www.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cashmajster możesz mi powiedzieć co da mi takie szkolenie. Chodzi mi o praktyczne strony.

Bo takie coś niewiele mi mówi:

* dowiesz się czym tak naprawdę jest trans i hipnoza, dlaczego ludzie się jej boją albo fascynują

* nauczysz się jak na co dzień korzystać z hipnozy

* dowiesz się jak korzystać z niej do efektywnej nauki, do zdrowia, do zabawy

* nauczysz jak się zabezpieczyć, bo najniebezpieczniejszy jest brak wiedzy i nieumiejętność korzystania z narzędzi

* poznasz jak korzystać z głosu, z języka hipnozy

* poznasz podstawowe triki hipnozy, jak katalepsja i most kataleptyczny

* nauczysz się kontaktować ze swoją podświadomością

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cashmajster z pełnym szacunem :)

Nabijanie ludzi w butle po 0.7

pzdr ;)

Śmiem sie nie zgodzić, nauka nie kłamie coś w tym jest tylko tak na prawde nikt nie wie co :) Jak by było w Olsztynie to bym poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia są dynamiczne i elastyczne do każdej z grup, nie robimy tego punkt po punkcie.

Będziemy uczyli się hipnotyzować, co można wykorzystywać w wielu sytuacjach jak do poprawy nauki czy też zdrowia.

Możliwe, że damy też trochę lingwistyki czyli tworzyć presupozycje, aby np. być skuteczniejszym w dawaniu innym sugestii.

Można też hipnozę robić do show, wywoływać stany emocjonalne, halucynacje. Dostaniesz narzędzia i umiejętności, a do tego przekonania, bo same techniki i teoria to jedno, liczy się podejście jaka ma osoba, która je robi.

Kontaktowanie z podświadomością, bardziej będzie to w kierunku pracy z nią. A można zmieniać wszystko, dodawać, usuwać, ulepszać.

Jak już mówiłem szkolenie jest dynamiczne, w trakcie przerwy trener jest dla Was, byście mogli zadawać pytania, od tego też zależy merytoryka szkolenia, jeśli będziecie się pytać o to jak zastosować hipnozę w biznesie, jak się kontaktować lepiej z klientami to Adam odpowie Wam na to podczas rozmowy lub na szkoleniu.

Rozumiem, że chcielibyście konkrety co do tego, co będzie. Ja mogę zapewnić Was, że warto przyjechać. Nie będę mówił o zmianie życia itd., po prostu sprawdźcie. Mógłbym mówić o takich rzeczach jak instalowanie sobie panelu hormonalnego (dowolne kontrolowanie hormonami za pomocą umysłu), odczytywaniu myśli drugiej osoby na podstawie obserwacji oczu, twarzy, ciała. Podejrzewam, że mało z Was uwierzyłoby mi, że jest to możliwe.

Jeśli będziesz, to po szkoleniu napisz tutaj relacje :)

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kumpel też się w to bawi i organizuje takie spotkania NLP, ostatnio właśnie była hipnoza. Najgorsze jest, że ludzie w to wierzą i są gotowi wydać po 250zł za kilka godzin bzdetów (przyszło ok. 50 osó:D. Myślę, że to może być dobry sposób na biznes :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel też się w to bawi i organizuje takie spotkania NLP, ostatnio właśnie była hipnoza. Najgorsze jest, że ludzie w to wierzą i są gotowi wydać po 250zł za kilka godzin bzdetów (przyszło ok. 50 osó:D. Myślę, że to może być dobry sposób na biznes :)

Dwa posty wczesniej moj komentarz: jeleni nie brakuje. Sposob na biznes? Jak najbardziej, i to przynoszacy krociowe zyski. I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeleni? cokolwiek :) widać, że niektórzy się koperfilda naoglądali :-)

@Buncol nie wiem co konkretnie będzie na szkoleniu, ale da Ci zapewne to, że będziesz umiał wywołać w rozmówcach stan pełnego zasłuchania :D coś takiego jak czytasz dobrą książkę, która wciąga Cię na maxa i podczas jej czytania jesteś na niej skoncentrowany w 100%, a reszta świata przestaje istnieć ;-)

@cashmajster wyobraź sobie całą salę głodnych wiedzy słuchaczy, którzy przyszli na szkolenie. Teraz powiększ ten obraz i spraw by był wyraźniejszy ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności