Skocz do zawartości

KRzaki / złe kodowanie a google ?


ebociek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie, jak ma sie google / indeksowanie do złego kodowania ? Tzn czy jeśli będzie w linku / tresci podstrony krzaki itp to czy google bedzie na to zwracał uwage czy nie ?

pozdrawiam i dzięki za odpoiwedź.

(nie pytam jak wypada robić a jak to jest, bo niestety musiałbym zmienić serwer by działało poprawnie a nie wiem czy warte to tyle roboty.)

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyłączam się do pytania. Linki do mojej strony prowadzone przez livelinka często mają takie krzaki. Wydaje mi się, że są bezużyteczne. Czy tak jest w rzeczywistości? Prowadził ktoś jakieś testy?

Tłumacz angielskiego

Kilka linków Tłumacz angielskiego, tłumacz angielski oraz tłumacz języka angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebociek, jeżeli dobrze rozumiem, przy przenoszeniu bazy wykrzaczyło Ci się kodowanie w katalogu czy czymś takim.

Przeniosłem jakiś czas temu 5 qlwebów na inny hosting (słabo podlinkowane i prawie nie zaindeksowane - site ok. 500 każdy i nie rósł przez kilka miesięcy), wszystko się zupełnie wykrzaczyło, ale nie chciało mi się tym zająć i tak zostawiłem. Po dwóch tygodniach 4 z nich złapały po kilkanaście tysięcy site'u, chociaż nie dodałem żadnego nowego linka. Chyba content stał się dzięki wykrzaczeniu unikalny albo to ogólnie dzięki zmianom na stronie (aktualizacja :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności