Skocz do zawartości

Autoblog


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

(...)dlatego nie działa on na nowszych wersjach WP. Chyba ostatnią wersją na której dobrze działa jest 2.2.1, a na bank nie ruszy już na niczym z 2.3.

Tu się nie zgodzę, u mnie działa świetnie na wersji 2.3 (przeszedłem z wp-o-matic - ktory "rozwalil" mi calego wordpressa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielack a może to nie problem serwera tylko źródeł rss ? Bo nie napisałeś czy uzywasz tych samych kanałów i masz różne wyniki.

Co do wersji 2.3 WP to nigdy nie zauważyłem złego działania wp-autoblog-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem - to znaczy: korzystam z różnych kanałów na różnych autoblogach. Zanim dodam kanały do kolejnego, zawsze sprawdzam czy funkcjonują, bo raz czy dwa miałem taki przypadek, że "auto" przestało działać, gdyż jeden z kanałów jaki dodałem przestał funkcjonować. Gdy go odnalazłem i usunąłem - wszystko wróciło do normy.

Ale zrobię taki test i do bloga który nie chce działać wstawię kanały z takiego, który działa.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności