Skocz do zawartości

PageRank Prediction


graft

Rekomendowane odpowiedzi

Żuczki internetowe...

Powiedzcie mi jak mogę sprawdzić. Od ok miesiąca gdziekolwiek bym nie znalazł skryptu do sprawdzania, pokazuje mi: Insufficient backlinks !!! Obojętnie czy wpiszę strone googla, czy moją.

No właśnie, dlaczego tak sie dzieje?

Do tej pory sprawdzałem na: iwebtool.com

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak bardzo na tym nie opierał ;-) Jeszcze ani razu mi się to nie sprawdziło.. na większości moich stron mam teraz PR predict 5 lub 6 ... poza tym wyniki na link.ezer.com różnią się bardzo od iwebtoola

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR najlepiej przepowiada szklana kula. Wszystkie inne serwisy zawsze się mylą.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwebtool jest tak mylne jak cała reszta. Pokazuje za dużo 5 i 4. Można powiedzieć, że jest bardzo optymistyczne :D

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposob na sprawdzenie przyszlego PR moze marny, ale dane w formie tabelki pod przewidywanym pagerankiem calkiem ciekawe, zebrane info o BLs, a takze innych wartosciach wg G, Y, Altavisty ;)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się raczej nie da sprawdzić. Można by na upartego obliczyć według algorytmu google, ale:

1. google nie pokazuje wszystkich stron linkujących

2. podczas update wartość pr poszczególnych stron może się zmienić i całe obliczenia biorą w łeb ;) (nie można tego policzyć kiedy strony które linkują są zależne od innych stron, a tamte od jeszcze innych).

Równie dobrze mógłbym napisać narzędzie przewidujące kurs dolara przy następnej wypłacie z adsense i byłoby tak samo dokładne jak PR prediction :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się raczej nie da sprawdzić. [...]

Właściwie wszystko na ten temat...

Zamykam i przenoszę dla potomnych do początkujących :(

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności