Skocz do zawartości

O nie indeksowaniu.


boseti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o pmoc

Otóż zaindeksowałem strone na której jest link do strony której ja nie chce żeby była zaindeksowana, znalazłem pare dyrektyw typu noindex nofollow, ale nic odpowiedniego.

W google moja strona pojawia się na pierwszej stronie ale opis ma z tej drugiej strony której link znajduje się na tej pierwszej.

Chcę tego uniknąć ponieważ opis zdradza zawartośc której ja nie chce ujawniać( oczywiście wszytko jest legalnie i zgodnie z prawem)

Mam nadzieje ze nie zamieszałem za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie zamieszałem za mocno.

Zamieszałeś.

Chcesz żeby strony Google nie indeksowało - dajesz w meta noindex,nofollow, blokujesz przez robots.txt

Chcesz żeby linkowana strona nie była zindeksowana?Po pierwsze nie linkuj, po drugie na następny raz (bo teraz już jest zindeksowana? To musisz ją z indeksu usunąć - patrz wyżej) mozesz skorzystac z atrybutu rel="nofollow" dla linka - teoretycznie powinno działać, praktyka pokazuje często inaczej.

A z tym opisem to jakaś czarna magia. w SERPach Google zamiast opisu twojej strony wyswietla opis innej?

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musz linkować bo przekierowuje z głównej strony na tą drugą .

mam stronę

www.xxxxxx.pl z której za pomocą <meta content="1; URL=https://www.yyyyyyyy.pl/"

http-equiv="Refresh"> przekierowuje na stronę www.yyyyyyyy.pl, sęk w tym że czasami pojawia się opis ze strony www.yyyyyyyy.pl( nieruchomości) mimo że w google szukam strony www.xxxxxx.pl.

powiedzmy ze gdy w google wpiszęę xxxxxx znajduje mi link do strony www.xxxxxx.pl ale opis """"nieruchomości""" ze strony www.yyyyyyyy.pl. gdy klikniemy na www.xxxxxx.pl po krótkim czasie przechodzi na www.yyyyyyyy.pl.

I oto mi chodziło, ale nie chce zeby opis był widoczny ze strony linkowanej (www.yyyyyyyy.pl), tylko z tej głównej (www.xxxxxx.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności