Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to tak cieżko sprawdzić

https://www.gdynia365.info/

Zerknac w stopke i zobaczyć podobieństwo formatowania linków jak w seo.net.pl

stopka_miasto.jpg

Przy takiej ilości domen, szybko można puścić skana kto co indeksuje i pozycjonuje tym systemem.

A jak ktoś dodał linki z 2-3 dni temu to napewno znajdzie na którejść z tych domen

https://www.miasto365.info/ po kilku refresach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

w chwili obecnej trwają prace nad:

- faq,

- poprawionym skryptem klienta uwzględniającym style,

- usprawieniem robotów (dzięki jimmi za błyskawiczne powiadomienie o znalezionej luce),

- obsługą powiadamiania o wygasłych przelewach,

- testy raporów i historii SERP.

Dementując plotki nelektryka ŻADNE DANE NIE BYŁY IMPORTOWANE, jedynie została możliwość dodawania linków do zestawów, które wcześniej były sprawdzane w systemie SEO Tools.

Dodatkowo powiem, że ŻADNE DANE DOTYCZĄCE UŻYTKOWNIKÓW NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE!

Dotyczy to informacji:

* czy dana domena istnieje w systemie,

* ile dany użytkownik ma podpiętych i jakich serwisów,

* czy dany użytkownik linkuje na frazy X, Y lub Z,

* jakie strony są pozycjonowanie,

* i tym podobne...

Analogiczne nie będziemy ingerowali w prywatne interesy użytkowników, na siłę ustalali wartości punktów, kasowali przelewy czy stwarzali problemy o ile działania nie będą łamać regulaminu.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość... w systemie są miasta, nie dlatego, że podobne linki (dziwne by były inne skoro to linki), ale sprawdziłem i na miastach wyświetlają się moje linki.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miastach wyświetlają się moje linki.

Moje również.

A moje nie :P Zgadnijcie dlaczego.

O co chodzi z tymi "miastami" hem ?

M.in. o to

https://www.google.com/search?hl=en&saf...amp;btnG=Search

https://www.google.com/search?hl=en&saf...amp;btnG=Search

29000:7

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekko musiałbyś pomęczyć w temacie weblinka z tymi miastami.

Nie sprawdzałem czy są tam linki, bo nie posiadam dodanych, jednak 2 userów wyżej napisało że znalazło tam linki swoje.

Czy to wnosi moc, hm - nie bez powodu z innego systemu poleciało.

Yeden nie tylko o SI :P, nie bez powodu mają PR 0 z PR 5. Jednak to już sam krupek powinien wypowiedzieć się co do miast tak jak prosił go Crash XT. Choć widać Crasha pytanie zostanie bez odpowiedzi.

Polityka udzielania odpowiedzi jak u polityków - odpowiadamy tylko na pytania łatwe.

Mam jednak pytanie co do PP - czy to nie daje możliwości kombinowania ?

Np. dogaduje się 20 osób zakłada na moje PP konta - przekazują mi 10%, ja zakladam nowe z ich PP dodaje domeny przekazuje im 10% i tak w koło ? czy przy siatce osób nie będzie takie PP powodowało mało kontrolowanego przepływu punktów ?

Wydaje mi się że PP może doprowadzić do tego, że siatka osób będzie się wzajemnie refererowała przy różnych kontach przekazując 10% pkt - a te 10% pkt z czego jest dawane. Czy z konta usera który się zapisuje do systemu czy z ogólnej puli jaką dysponuje system - czyli z pkt uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goździkowa to ja...., ale nie mów tym nikomu, bo nie opędzę sie od paparazzi. :P

Np. dogaduje się 20 osób zakłada na moje PP konta - przekazują mi 10%, ja zakladam nowe z ich PP dodaje domeny przekazuje im 10% i tak w koło ? czy przy siatce osób nie będzie takie PP powodowało mało kontrolowanego przepływu punktów ?

Szooku, a sprawdzałeś to co pisałem z ujemnymi punktami? Bo jeśli system jest podobny do eweblinka, to powinno zadziałać.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został rozwiązany problem z wyświetlaniem separatora oraz nazwy klasy CSS.

Użytkownicy którym nie działa separator linków proszeni są o aktualizację skryptu instalacyjnego.

Natomiast do wyświetlenia klasy CSS aktualizacja nie jest potrzebna.

Dodatkowo informujemy że nie będzie już wyświetlany „title” w linkach.

mkr: Problemy z rozpakowywaniem w 7zip postaramy się rozwiązać jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się zrobić, aby w zakładce moje linki klikając na dany anchor przesyłało do google w wynikami zapytania na ten anchor a klikając na Ares URL przesyłało na daną stronę?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się zrobić, aby w zakładce moje linki klikając na dany anchor przesyłało do google w wynikami zapytania na ten anchor a klikając na Ares URL przesyłało na daną stronę?

Dodane!, docelowo w tym miejscu będzie znajdował się link do historii SERP (danej frazy).

A kiedy będzie można dodawać linki z przecinkami?

Poprawione!. Teraz system akceptuje adresy url z przycinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności