Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3.Nadajemy folderowi "numerek" prawa do zapisu: CHMOD w systemie Linux lub poprzez Manager FTP, np. w popularnym Total Commanderze: Menu -> Pliki -> Zmień Atrybuty.

Rozumiem, że chodzi o ChMOD 777 ? :)

Nie wiecie może czemu pod Operą ciągle mnie wylogowywuje ze strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pod operą działa bez zarzutu.

Może coś z ustawieniami cookies albo zabezpieczeń masz nie tak?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem co było nie tak :/

Miałem na innej zakładce odpalone drugie konto do sprawdzania pozycji :)

Ale teraz zauważyłem coś innego, w zakładce Moje Linki, pod limit pkt

Liczba punktów

(100% nieprzypisanych pkt)

mam takie coś - w miejscu liczba punktów - wiadomo moja liczba punktów - tylko czemu jest napisane, że są nie przypisane skoro dokładnie widzę, że jednak są przypisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie aktywować strony? Ja dzisiaj dodałem jedną linki są wyświetlane a aktywować się nie da.

P.S Powinno być opisane według mnie o co chodzi jeżeli coś jest nie tak lub czegoś brakuje(ale raczej nie brakuje skoro linki chodzą)

Jednak poszło

Edit: Pomoc(kontakt) z systemu prawie szybsza niż moje kliknięcie w przycisk "Zakończ" przy wysyłaniu tego posta :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niezmiernie miło mi poinformować, że do naszego zespołu dołączył dzisiaj zebol, zdobywca m. in. 6 miejsca w ogólnoświatowym konkursie SEO.

zebol w swoim żywiole nie ogranicza się do Polski, pozycjonuje również klientów w: USA, Niemczech, Belgii, Irlandii, Francji czy innych krajach, współpracuje z zagranicznymi firmami SEO w charakterze konsultanta/doradcy.

W naszym zespole odpowiedzialny jest za optymalizację algorytmów pozycjonowania zagranicą oraz pełni funkcję EMEA & USA managera.

Życzymy owocnej współpracy!

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekko musiałbyś pomęczyć w temacie weblinka z tymi miastami.

Nie sprawdzałem czy są tam linki, bo nie posiadam dodanych, jednak 2 userów wyżej napisało że znalazło tam linki swoje.

Czy to wnosi moc, hm - nie bez powodu z innego systemu poleciało.

Yeden nie tylko o SI ;), nie bez powodu mają PR 0 z PR 5. Jednak to już sam krupek powinien wypowiedzieć się co do miast tak jak prosił go Crash XT. Choć widać Crasha pytanie zostanie bez odpowiedzi.

Polityka udzielania odpowiedzi jak u polityków - odpowiadamy tylko na pytania łatwe.

Mam jednak pytanie co do PP - czy to nie daje możliwości kombinowania ?

Np. dogaduje się 20 osób zakłada na moje PP konta - przekazują mi 10%, ja zakladam nowe z ich PP dodaje domeny przekazuje im 10% i tak w koło ? czy przy siatce osób nie będzie takie PP powodowało mało kontrolowanego przepływu punktów ?

Wydaje mi się że PP może doprowadzić do tego, że siatka osób będzie się wzajemnie refererowała przy różnych kontach przekazując 10% pkt - a te 10% pkt z czego jest dawane. Czy z konta usera który się zapisuje do systemu czy z ogólnej puli jaką dysponuje system - czyli z pkt uzytkownikow.

Mariusz czy Ty nie możesz w końcu dać szansy innym uzytkownikom aby samodzielnie mysleli ?? :)

Pamiętaj, że najlepiej uczą porażki/sukcesy zapracowane samodzielnie :)

@ seo.net.pl gratuluje chłytów marketingowych z przedstawianiem zespołu naukowego i z osiągnięciami ale najlepsze efekty zyskacie odpowiadając na trudne pytania użyszkodników ;)

Powodzenia

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przyjęcie mojej osoby w szeregi @Seo.net.pl.

Dołożę wszelkich starań i umiejętności by system stał się rozpoznawaną marką w światowym Internecie.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że Zebol jest taki zasłużony, hehe:)

Miło widzieć że dołaczyłeś do fajnego systemu.

Edit:

pytania użyszkodników - to dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer co racja to racja, kurde coś się ostatnio często z Tobą zgadzam.

Co do naukowych umięjętności zespołui, wystarczy że sam system jest inteligetny - ostatnio nawet sie wykazal dajac pkt. bez aktywacji to chyba nowy rodzaj AI.

Więc :) ja już nie podpowiadam za dużo, samodzielność rozwija.

Zębol jako Pijar Seo.Net będzie odpowiadał za rozpoznawalność marki to pewno już odpowie na te pytania na które skutecznie nie odpowiada Krupek.

Brak odpowiedzi po takim czasie na zadane przez tylu użytkowników pytanie to ignorancja :), badź potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dobrze że powstał nowy system, ciekaw jestem efektów jakie będzie można osiągać, na to potrzeba jeszcze chyba trochę czasu, tak jak w każdym produkcie pojawiają się wady, co jest całkiem naturalnym zdarzeniem...

Zastanawia mnie ta sztuczna inteligencja... co dokładnie kryje się za tym hasłem? jakaś sieć neuronowa?

i czy przypadkiem nie za mała skala jak na takie działania?

Tru

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truv za pojeciem sztuczna :) kryje się rozum uczestników systemu.

Czyli np. to jak ostatnioo że mozna bylo dodać sobie strony bez aktywacji. Jak narazie to słaby nauczyciel byl tego AI.

I dlaczego ani Viras ani Krupek a teraz Zebol nie odpowiedza na pytania uzytkownikow systemku ktorych chyba szanuja ? czy moze wola zlewac ich pytania. Czy w systemie są miasta ?, tyle razy padlo to pytanie przez roznych userow.

Czy to dobrze swiadczy o systemie ?

Oczywiscie userzy sobie juz odpowiedz znalezli, jednak to podkresla stosunek dzialu PR do trudnych pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook przeczytaj wiadomość krupka jeszcze raz:

Dodatkowo powiem, że ŻADNE DANE DOTYCZĄCE UŻYTKOWNIKÓW NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE!

Dotyczy to informacji:

* czy dana domena istnieje w systemie,

* ile dany użytkownik ma podpiętych i jakich serwisów,

* czy dany użytkownik linkuje na frazy X, Y lub Z,

* jakie strony są pozycjonowanie,

* i tym podobne...

Analogiczne nie będziemy ingerowali w prywatne interesy użytkowników, na siłę ustalali wartości punktów, kasowali przelewy czy stwarzali problemy o ile działania nie będą łamać regulaminu.

Czy Ty cos innego robisz prócz przekomarzania i zbędnego ględzenia na PiO?

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w systemie są miasta ?

odpowiedz już padła minimum 2 razy.

Fakt, że na chwile obecną bok jest fatalny, ale nie skupiajmy sie na jednym i nie powtarzajmy tego co 5 minut. Pierwsze testy pokazują, że system kiepsko indeksuje :)... 400k na kilka anchorów, różna głębokość ... ale to pewnie wina google :soczek:... teraz podpaliłem troche stronek i zobaczymy, różne frazy. Strony słabo linkowane i te z tysiącami linków .... od 100k do 10k na fraze...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności