Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile punktów przeznaczyłes na frazę?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te podchody Xanna i Szooka biggrin.gif hehe

He? Drugi tasiemiec ala e-weblink?

Ponawiam:

Polityka udzielania odpowiedzi jak u polityków - odpowiadamy tylko na pytania łatwe.

Mam jednak pytanie co do PP - czy to nie daje możliwości kombinowania ?

Np. dogaduje się 20 osób zakłada na moje PP konta - przekazują mi 10%, ja zakladam nowe z ich PP dodaje domeny przekazuje im 10% i tak w koło ? czy przy siatce osób nie będzie takie PP powodowało mało kontrolowanego przepływu punktów ?

Wydaje mi się że PP może doprowadzić do tego, że siatka osób będzie się wzajemnie refererowała przy różnych kontach przekazując 10% pkt - a te 10% pkt z czego jest dawane. Czy z konta usera który się zapisuje do systemu czy z ogólnej puli jaką dysponuje system - czyli z pkt uzytkownikow.

Mam już kilu poleconych i nadal nic, kiedy są przyznawane punkty? I skąd są brane? Działa to komuś?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty są przydzielane w tej samej chwili (dynamicznie). Mi już naliczyło pierwsze prowizje.

Dziś spostrzegłem pierwsze filtry :D, testy dalej trwają, ale już widać, że system jest bardzo szybki. Szybko widać efekty. Sprawdzanie historii anchorów to bardzo dobry pomysł i czekam na niego.

Co do odpowiedzi na pytania to radził by m wam odpowiadać. To, że strony krupka (miasta) są w systemie jest oczywiste i potwierdzone przez kilka osób. A to, że unikacie odpowiedzi na trudne pytania świadczy tylko o tym, że nie szanujecie userów, nie powtórzcie błędu jaki popełnił inny system.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) 16K fraza nigdy nie linkowana - domena roczna - top 10 - Dzwonki Polifoniczne -Test - 7 Dni [beta-tester], oczekiwanie.

2) Nowa domena top-6 - 16K fraza bardzo popularna 7-dni.[fraza - dane nie-jawne!]], oczekiwanie.

W chwili obecnej za szybko na beta-wyniki, system raczkuje i nadal są przeprowadzane testy.

Każdy oczywiście powinien dostosować moc PKt dla popularności danej frazy / Geo.

Warto brać pod uwagę przyrost domen/site w systemie celem oszacowania pkt / testy = fraza.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widze pierwsze skutki. Co prawda nie robiłem "prawdziwe" testy, ale domen dodałem sporo i punktów maam sporo i generalnie widze że kop jest.

Teraz podstawowe pytania: ile pkt trzeba na filtr na nówke, ile starą domene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dogaduje się 20 osób zakłada na moje PP konta - przekazują mi 10%, ja zakladam nowe z ich PP dodaje domeny przekazuje im 10% i tak w koło ? czy przy siatce osób nie będzie takie PP powodowało mało kontrolowanego przepływu punktów ?

matemytka sie kłania i to z podstawówki

0,1 ... 0,11111111111111111111111 czyli cała gra o 1% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrtn oj kłania kłania -

z samego pierwszego przekazania to już 10% nie 1% jak chcesz uczyć matematyki.

Jeżeli dołącze się na refa usera A i pprzyłącze 100 K to przekazuje mu 10 % nie 1% czyli 10 K.

User A wcześniej posiadał na tym koncie 100 K - posiada 110 K bo 10% z PP.

Później kwestia testów, czy PP przekazuje pkt z ilości posiadanych na konto czy z ilości site:, czy zalicza punkty exportowane, importowane. Generalnie kilka osób referujących się wzajemnie i dodających domeny może wytworzyć sporą ilość pustych punktów. Punkty PP idą z puli systemu. Nie jesteś wstanie kontrolować na tyle zaplecza pkt. systemowych by powiedzieć punkty na PP idą z zaplecza systemowego, bowiem użytkownik nie wie ile pkt posiada zaplecze systemowe i ile pkt. obecnie jest w obiegu z tytułu PP.

MRTN zobacz np.

Otwiera konto - nic nie dodajesz, podajesz mi refa - ja dodaje 100 K ty dostajesz 10 K.

Ja otwieram konto nic nie dodaje, podaje ci refa ty otwierasz dodajesz 100 K - przekazujesz mi 10 K

w ten sposób jak widzisz jest 10% a na każde 200 K pkt przyznane jest 20 K z PP.

Więc to tylko kwestia użytkowników i wzajemnego referowania się na nowych kontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spostrzegłem pierwsze filtry ;) , testy dalej trwają, ale już widać, że system jest bardzo szybki. Szybko widać efekty. Sprawdzanie historii anchorów to bardzo dobry pomysł i czekam na niego.

Ja czekam już 5 dni i ciągle 0 efektów

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam aktywuj , zero rekacji , a wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją :/

Sprawdz czy dobrze wkleiles kod , ktory musi miec postac:

<?php

include("seonet_TwojCiagZnakow.php");

echo manoGetLinks(' ', 'iso-8859-2');

?>

W instrukcji jaka mi sciagnelo w pliku readme brakowalo <?php na poczatku i ?> na koncu i tez mialem maly problemik ;)

I jeszcze dla nowo wgranego katalogu ustaw chmod na 777, powinno zadzialac.

fajne-gry dla każdego | wrzuć materiał na-fejsa.pl | midaslex.pl - odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności