Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Echh , nie zauważyłem ?> , Animal - serdeczne dzięki ;)

A tak w ogóle to bez www to chyba szajski pomysł , dodaje strone z podstronami , linki wyświetlają się na załóżmy 20k podstron a liczy 200k podstron.

Edit2: ale jaja , ktoś dodał moją stronę :/

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mrtn oj kłania kłania -

z samego pierwszego przekazania to już 10% nie 1% jak chcesz uczyć matematyki.

Jeżeli dołącze się na refa usera A i pprzyłącze 100 K to przekazuje mu 10 % nie 1% czyli 10 K.

Ale pierwsze przekaznie to zwykły PP autorzy systemu to akceptują

W każdym systemie przez odzyskanie PP można sobie "zaoszczędzić" 10% (lub odpowiednią liczbę %) nic tu odkrywczego.

dopiero wygenerowanie punktów za punkty z PP zaburza ten układ a wtedy mówimy o 10% z 10% czyli 1%

MRTN zobacz np.

Otwiera konto - nic nie dodajesz, podajesz mi refa - ja dodaje 100 K ty dostajesz 10 K.

Ja otwieram konto nic nie dodaje, podaje ci refa ty otwierasz dodajesz 100 K - przekazujesz mi 10 K

w ten sposób jak widzisz jest 10% a na każde 200 K pkt przyznane jest 20 K z PP.

Więc to tylko kwestia użytkowników i wzajemnego referowania się na nowych kontach.

no ale to jest 10% które akceptują twórcy każdego programu partnerskiego ale nie ma w tym nic dziwnego roguła dotyvczy KAŻDEGO PP i nie wpływa na całość w jakikolwiek sposób.

Wydawało mi się oczywiste, że każdy, kto działa na skali odzyskuje swoje punkty z PP, albo przekazuje to znajomym. Tak mi się wydawało oczywiste, stosowane od lat. Wchodzę do czegoś nowego to szukam znajomego, żeby wejść przez jego referera - myśałem, że to NATURALNE. A tu Szooku szuka w tym sensacji (jak zwykle) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się oczywiste, że każdy, kto działa na skali odzyskuje swoje punkty z PP, albo przekazuje to znajomym.

Mrtn - jak rozumiesz odzyskuje ?

Przecież ich nie traci poprzez fakt użycia referera. Odzyskiwałby gdyby używając referera, przekazywałby 10% które otrzymywałby referujący.

Tak więc przy grupie osób nie jest to 1% tylko przekazywanie sobie 10% bez ich utraty.

Więc normalny user bez poleconych ze 100 K ma 100 K, a userzy którzy będą się wzajemnie refererowali będą mieli 110%.

W wypadku PP systemu tylko się zyskuje, nic nie odzyskuje bo nie traci.

A tak sytuacja doprowadza do wzajemnego grupowego tworzenia kont pod refererowanie się i wytwarza pkt. których w systemie nie można znaleźć. Bowiem nie są wygenerowane poprzez dodanie domen. Tak więc są to puste punkty które rozdzielane są z ogólnej puli punktów systemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

@Mar - punkty przyznawane są natychmiast po uzyskaniu ich przez osobę poleconą = 10% wartości punktów zgromadzonych przez umieszczenie stron w systemie.

@CrashXT - odpowiedzi na jakie pytania? staramy się na bieżąco

odpisywać na wszystkie maile z formularza na stronie, forum systemowym oraz na PiO.

Każda osoba polecająca dzięki której zarejestruje się nowy użytkownik otrzyma 10% wartości punktów zgromadzonych przez umieszczenie stron w systemie przez osobę poleconą. Punkty te są przydzielane dynamicznie i zależą od ilości punktów które w danym momencie uzyskała osoba polecona z umieszczenia stron w systemie.

Użytkownik1 poleca Użytkownikowi2 system. Użytkownik2 dodał 5 stron i zgromadził 100,000 punktów.

Użytkownik1 zyskuje dodatkowe 10,000 punktów. Użytkownik2 polecił system Użytkownikowi3.

Użytkownik3 dodał do systemu 3 strony i otrzymał za nie 50,000 punktów, wówczas Użytkownik2

otrzymuje dodatkowe 5,000 punktów i ma w sumie 105,000.

@ewedkarz - pamiętaj, że dodają stronę do systemu obligujesz się do umieszczania linków w obrębie dodanej domeny czyli: *.domena/*.

Nasz robot sprawdza co losowy interwał czasu poprawność instalacji i jeżeli nie odnajdzie linków - wyłączy stronę - cofnie punkty.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sytuacja doprowadza do wzajemnego grupowego tworzenia kont pod refererowanie się i wytwarza pkt. których w systemie nie można znaleźć. Bowiem nie są wygenerowane poprzez dodanie domen. Tak więc są to puste punkty które rozdzielane są z ogólnej puli punktów systemowych.

Ale o czym ty piszesz ? Jeżeli własciciel systemu decyduje się na PP w wysokości 10% to właśnie tyle punktów przeznacza i już i jest mu obojętnie co sobie domorośli matemtycy wymyślą - z niczego nie naleją Sokoro 10% jest zakładaną stratą to cała dyskusja o napędzania punktów toczy się o to co można wyciągnąć ponad to czyli własnie o te 1,(1) %:)

Czyli tylko PUSTE BICIE PIANY.

P.S. Mam nadzieję, że Twój sposób myśłenia nie idzie w tym kierunku, że jak ktoś wejdzie na link z refererem to traci 10%, a pozostali nie bo wtedy oznaczałoby, że masz twórców systemu za idiotów, a to nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jestem pod wrażeniem co do systemu :) Ciekawe jak będzie ze skutecznością :)

W sumie brakuje mi w nim jednego, takiego licznika jak w e-weblink który pokazuje kiedy pojawi się mój link na którejś ze stron :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także bardzo wpadł w oko , zobaczymy jaka jest dawka śmiertelna w nim , i czy będzie trzymał fason jak e-weblink. Ciekawa jest opcja która pokazuje mi aktualną pozycję ,pozycjonowanej frazy. I uaktualnia się liczba pobrań od razu - super. Teraz prośba do Was admini , nie zepsujcie tego.

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark, o skuteczności nie mogę się wypowiedzieć z uwagi na to że dopiero dzisiaj się zarejestrowałem :) Jak na razie sam system zrobił na mnie dobre wrażenie :) Coś jak e-weblink tyle że ładniej wyglada :) I przede wszystkim można dodawać domeny bez www :P

bez absolutnie zadnych nowosci...

bo już wszystko wymyślono :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mam nadzieję, że Twój sposób myśłenia nie idzie w tym kierunku, że jak ktoś wejdzie na link z refererem to traci 10%, a pozostali nie bo wtedy oznaczałoby, że masz twórców systemu za idiotów, a to nieładnie.

Mrtn moje nie idzie w tym kierunku, ja Ci to opisałem i zacytowałem Ciebie, bo chyba Twoje szło gdy pisałeś: Odzyskuje punkty - bo ja nigdzie tak nie napisałem byś się zastanawiał nad tym gdzie moje idzie.

Zresztą gdybyś przeczytał co napisałem wiedziałbyś że tak nie jest.

Więc zadałem Ci pytanie co odzyskuje jak nie traci.

Wydawało mi się oczywiste, że każdy, kto działa na skali odzyskuje swoje punkty z PP, albo przekazuje to znajomym.

To ja mógłbym sądzić iż Twoje myślenie idzie właśnie w tym kierunku poprzez napisanie odzyskuje, przekazuje znajomym.

Ja napisałem nawet że pkt na referara idą z ogólnej puli systemowej. Więc nie są wynikiem dodanych podstron.

Tak więc w obiegu może być więcej punktów niż posiada system. Tak więc są to sztucznie wytworzone punkty.

System - punkty za site: np. 80 mln, punktów w obiegu 90 mln. (10 mln wytworzonych przez referara)

Jednak jeżeli zakładać iż przecietnie na moc systemu wpływają przypadkowi użytkownicy nie znawcy budowania zaplecza pod site. To biciem się już nie wydaje.

Wyobraź sobie uzytkownika z wartościową WWW site: 5 K - dodał się dostał 5 K - wniósł wartościowy serwis.

Uzytkownik A i B dogaduje się A dodaje spamiarkę 50 K na refie B - B dostaje 5 K.

Tak więc dla Ciebie, dla mnie to nic, jednak wygląda to już inaczej dla szarego użytkownika który często decyduje o mocy systemu. Bo jego domena dostanie tyle pkt i wniesie wiele, a 2 userów którzy generują spamiarki wzajemnie się referując zyskają dużo więcej punktów bez wnoszenia domen na te punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Szooku wygrałeś nie da się dyskutować z Tobą nigdy nie przyznasz nikomu racji nawet w najmniejszym szczególe. Opowiadasz o budowie programu partnerskiego, który jest oczywisty. A następnie szukasz w tym przekrętu. PP taki jak każdy inny oddaje cześć mocy systemu na potrzeby PP i już - nie ma tu żadnej sensacji. Żadnej metody mnożenia pustych punktów nie zaprezentowałeś. Argumenty bez logiki: typu ktoś dostanie 5K punktów za 50K spamu - gdybyś się zastanowił to znacznie gorsze dla systemu jest własnie te 50K punktów ze spamu a nie dodatkowe 10% wytworzonych od tego PP. Tylko po co ja to piszę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak uważnie przyglądam się wymianie zdań na linii Szook - mrtn.

Szook skutecznie udowadnia wade PP - punkty z refów są sztucznie tworzone i nie pokrywają one się z ilością podstron w systemie co przedkłada się na puste punkty które nie odzwierciedlają domeny.

MRTN zaś, nieskutecznie chce przekonać Szook'a że nie ma racji, gdyż wszystko jest ok. :)

hiehie. czasem warto przyznać rację osobie która ma mocne i prawidłowe argumenty.

@Krupek - ponawiam pytanie Crasha - czy miasta365.info są w systemie ;-)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest też, że obok pozycji pokazuje sie o ile pozycja sie zmieniła (np. +69) raz myślałem, że to kierunkowy, ale jako, że jestem bystry to nie dzwoniłem :)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności