Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Szooku, inflacja to proces ciągły, w systemie jednorazowa akcja. Jak Ci nie odpowiada sformułowanie VAT, to może lepiej nazwać to prowizją. Po prostu ten, który dodaje stronę oddaje część punktów jako prowizja i tyle.

Nawet gdyby przyjąć, twój tok myślenia, to i tak trudno te punkty nazwać pustymi, bo system ich nie oflaguje w ten sposób. Może po prostu będą miały mniejszą siłę. Ale jest coś w zamian - dzięki pp przybywa serwisów, podstron, IP w systemie, a to ma większą wartość niż te 19% prowizji.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

szook lubisz jak jestes kontra reszta swiata? :)

Kurde zastanawiam się kto Was matematyki uczył, irek skąd takie wyliczenia że coś zostaje, że z 11 K dostanie 10K ?.

A kto ci powiedzial ze za 10tys podstron jest 10tys punktow? moze autor skryptu wymyslil ze bedzie wlasnie za to 11tys punktow z czego 10tys dostaje wnoszacy strony a 1tys jest przenoszone na refka tak trudno to sobie wyobrazic?

User dodający 10 K site, dostaje 10 K punktów, i refererowi oddaje 1 K pustych punktów.

Wcale nie pustych jezeli jest prawda to co pisal Irek i ja ale i tak wymyslisz 15 powodow dla ktorych nie mamy racji :)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle, że obojętnie do jakiego wniosku byście doszli, to przy rotacyjnym systemie i tak to niczego nie dowiedzie. Tu może "wyparowywać" nawet większa połowa punktów, a i tak o tym nikt nawet nie będzie wiedział. To jedna cecha tego rodzaju systemów. Wiadomo ile punktów i za co się dostaje, ale na co te punkty zostaną przeznaczone? Na linki? A na ile linków? 10? 1000? 10k?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w LinkMe? Strona = 100%, User dostaje 70%, na PP jest 25% i 5% dla systemu.

jest napisane biało an czarnym to szook sie nie może doczepić więc wymyśla super tajne wzory. Odpuść... ostatnio przestaje czytać PiO bo nie ma siły przedzierać sie przez twoje posty...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziut :) - oj jak Wy tak zawsze liczycie to tylko się cieszyć.

Breja za 10 K site może być nawet 13,900 pkt to nic nie zmienia.

Wy naprawde macie tak duży problem z logicznym myśleniem ?:)

Tu nie chodzi o to ile nalicza system za dodaną domene!:)!:)!!.

Tylko że przekazane punkty są z kosmosu.

Breja zobacz.

Jest user A, user B, user C

User A tworzy konto, daje refa userowi B - user B dodaje domena i 10 K site

User A dostaje 10%

USER A i USER B to ta sama osoba

Przychodzi userr C - dodaje domene 10 K dostaje pkt. Tyle co user B, tylko user B ma wiecej pkt. bo ma też konto A.

Więc user jeden to suma A+B

a user 2 to suma C

z czego user 1 ma więcej punktów bo zostały one sztucznie wyprodukowane.

Rozumiesz już że są to puste punkty i nie chodzi o to jak działa algorytm nadawania punktów za site:

CrashXt to żadne wzory to prosta matematyka, więc pytanie czy system zabiera od każdego konta na program PP.

To dalej powoduje utratę i puste punkty. Bowiem to nic nie zmienia - system nie kumuluje punktów.

Jeżeli nawet system zabiera od kazdego dodanego konta 10% - to i tak ląduje to w puli ogólnej systemu i rozdziela się na wszystkich.

CrashXt masz coś takiego jak IGNORE ? czy IPB nie obsługujesz.

W sumie nić dodać nie można więcej, jak nie rozumujecie o co chodzi, to albo faktycznie macie racje, albo :) pozostaje mi się cieszyć że tak analityczne umysły bywają na PIO.

Tak więc w kwestii PP i pustych punktów nie będę już nic dodawał. Dla tych co liczyć potrafią, jest to logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden, mnie ? ma boleć, chyba wiesz że akurat kwestia tego czy innego systemu mnie nie rusza - ja potrafie sobie poradzicć :)

Poprostu lubie jasności, ale racja mniejsza o to, niech będzie że nie są to puste punkty czy tam inne. Żadna różnica.

Więc niech wyrazem mojej niskiej oceny systemu, będzie ostatni post w temacie.

Szybko odpuszczam sobie systemy mało warte uwagi, a nie analizuje i nie komentuje tych które zupełnie tej uwagi nie są warte.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook, ale po co Ty rozbijasz system i oddzielasz od niego PP ? To jest jego integralna część. Co z tego, że jest tam 10 % pustych punktów, jak jeśli właściciel systemu będzie chciał zrobić wała, to chwila czasu i ma 5 baniek na koncie. I nikt czarno na białym nie będzie wiedział o tym, ze taki fakt nastąpił. Równie dobrze można się przyczepić do e-weblinka i jego bonusów za PR. Na dobrą sprawę też można to podciągnąć pod puste punkty.

System się ocenia po jego mocy jaką ma, a nie ile % jest z PP. Program partnerski jest już wliczony w system i obniża jego moc, ale nie wolno się rozdrabniać. Moc systemu nigdy nie jest stała i zależy od kilu czynników (jak nie więcej). Między innymi od punktów w obiegu, site, liczby linków, liczby domen, "mocy tych domen", liczby punktów przyznanych na link, programu partnerskiego etc.. A Ty próbujesz oddzielić ten PP i szukać taniej sensacji. W jakim celu ? Jeśli system nie będzie miał mocy, to raczej nie będzie miał użytkowników. Chyba, że ktoś lubi być dymany.

Z tym co piszesz zgadzam się, ale to jest tylko puste gadanie nie mające sensu. A jeśli tego w dalszym ciągu nie rozumiesz, to mały przykład. Tylko proszę, nie odbieraj tego dosłownie i użyj wyobraźni, żeby to przenieść na system.

Czy kupując samochód obchodzi Cię ile % zabiera mocy silnika jego cały osprzęt (alternator, klima, wspomaganie itp) czy finalna jego moc ? Jeśli jest dupna, to kupujesz inny (zmieniasz system na taki, który według ma moc i daje CI to czego oczekujesz), a jeśli jest dobra to bierzesz ten i jesteś zadowolony (nawet niech sobie te urządzonka pobierają 50 % i to Cię nie obchodzi póki Ty czujesz, że masz moc do dyspozycji). Tak samo może być z systemem. Może być nawet 50 % z programu partnerskiego, ale system może być bardzo dobry i skuteczny i co Cię będzie obchodziło ? Ważna, że jest ekonomicznie dla Ciebie. Wkładasz tyle ile uznajesz za stosowne i dostajesz tyle ile oczekujesz dostać. A Ty próbujesz z tym walczyć. I nie rób żadnych odniesień, bo to tylko przykład. Ale znając życie, to... :)

EDIT

Również uważam, że nie powinno być systemu partnerskiego. Przynajmniej dla mnie on nic nie znaczy, bo go "nie używam".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkorn, Powerlink, linkujpro, linkor te tez maja

kwestie PP to bicie piany gdyz admini decyduja ile punktow dostaje dana strona a nie da sie ukryc kazdy system bierze cos dla siebie i czy np mam strone z tylko strona główna i gdyby było bez oplat inni mieli by 5 linków u mnie ale tak nie jest gdyz systemy prowadza biznesmeni a nie filantropii czyli inni maja tylko 3 linki, 1 to link np z punktow z PP a 1 to systemowy (wlasciciela) i jest OK

jak komus to nie odpowiada niech nie korzysta

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności