Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja niewiem - daję po 30k i nic :]

Na jedną stronę poszło nawet niecałe 100k i też nic, frazy owszem się pokazały ale nie wiem skąd te filtry/bany bierzecie?

No widocznie musisz jeszcze dłużej poczekać.

Nie wiem gdzieś słyszałem ze trzeba cierpliwości i długich terminów do wypozycjonowania strony, chyba że mnie okłamali i oczywiście można przeprowadzki warszawa nie mówiąc juz o np drewniane domy robić w dwa tygodnie ba jak niektórzy mówią tu w tydzień

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy wstecz pozycjonowałem takie frazy w ciągu tygodnia,

teraz bym nie dał rady w tydzień gdyż google się zmienia, i utrudnia pracę,

ale też dochodzi konkurencja:

- last minute 6 miejsce

- biuro podróży 4

- biura podróży 5

- wczasy 8

- mieszkania 6

Wszystkie anachory były pozycjonowane w google.pl

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 6k punktów na podstronę, która miała 50 linków z LinkMe. Dałem 2 anchory po 6k i oba poszły w kosmos.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem 50k na jedną frazę/domenę i również nic. Nie dość, że site się w ogóle nie indeksuje to jeszcze yahoo znalazł 3 linki. A dzisiaj jest już 4 dzień. Ponad 17k pobrań linku...

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękujemy za korzystanie z nowego systemu. Dzisiaj mija pierwszy tydzień od startu!

W tym czasie do systemu zostało dołączone ~2,000 serwisów z site ~30,000,000.

System jak podkreśla wiele osób ma bardzo dużą moc! Testy pokazały, że bardzo łatwo / szybko

można wprowadzić frazę do top 10 jak dostać filtr.

Generalnie proponujemy dla nowych domen nie dawać więcej jak 1,000 punktów (optymalnie 200 - 500),

a dla już linkowanych 5,000 - 10,000 punktów ze względu na moc systemu!

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie kilka stron na dwa dni żeby zobaczyć ilość pobrań, bo to jakby jedyny jako taki sposób na szybkie sprawdzenie ile punktów próbować dawać na frazę. Zacząłem od 10k, ale po 24h zmniejszyłem zdecydowanie do 6k, co i tak daje/dawało ok 480 pobrań na dobę a to jest już sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem z tym systemem :)

zainstalowałem wszystko zrobiłem tak jak opisywano chce aktualizować a tu ząk.

nie przyznaje punktów.

moja strona tportal.pl

Powyżej 1 wada albo mój błąd tylko co dalej?

A jeszcze 1 żecz co mi się nie podoba:

jak dodaje stronę bez www

tportal.pl

to już sub domeny nie mogę dodać np. gry.tportal.pl pisze że już istnieje ta strona. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

spróbuj usunąć wszystko z katalogu seonet_XXX i spróbować aktywować ponownie.

Generalnie dodając stronę do systemu jesteś zobligowany do wyświetlania linków

na każdej podstronie, w tym przypadku dla domeny tportal.pl linki muszą się znajdować

na www.tportal.pl, www.gry.tportal.pl, www.dowcipy.tportal.pl, ...

lub dodać każdy z podserwisów osobno jako: www.tportal.pl, www.gry.tportal.pl, www.dowcipy.tportal.pl, ...

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

miałem usunąć z tego foldera wszystko ale tam niema nic ;)

może coś źle zrobiłem choć nie wydaje mi się.

co zrobiłem

ściągnęłem skrypt oczywiście rozpakowałem i włożyłem na serwer nadałem folderowi prawa do zapisu wstawiłem podany kod na stronę (wszystkie podstrony i na wszystkich sub domenach )

i nic system nie widzi tej instalacji

nie jest to mój 1 taki system jaki instaluje więc nie jestem nowicjuszem ale mam też prawo coś źle zrobić albo system ma jakąś wadę ukrytą co się pokazała więc proszę o pomoc autorów tego systemu

Pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to system posiada doskonaly interfejs uzytkownika. Wszystko jest czytelne, intuicyjne. Duzo latwiej jest dodawac frazy niz w e-weblinku. Niby taka zwykla rzecz jak wybor priorytetu juz przy dodawaniu frazy a jak ulatwia zycie. Do tego przy dodawaniu kolejnych fraz formularz zapamietuje adres strony i ostatni tytul, brawo. Tak wiec interfejsem bije e-weblinka na glowe, a jak jest ze skutecznoscia? Wydaje mi sie jest ze jest ciut skuteczniejszy od e-weblinka, ale zeby miec pewnosc musze go jeszcze troche potestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest skuteczny to okaze sie z czasem

kazdy system na poczatku posiada pewna moc gdyz z zalozenia sa tam domeny systemowe wlasciciela czy adminow ktorych nie ma przewaznie w innych systemach i z tego jest moim zdaniem ta moc

po premierze po tygodniu ja bym sie nie wypowiadal bo tydzien to malo na okreslenie czy jest mocny czy nie, choc systemow Ci u nas dostatek i tak naprawde test na niezaleznym koncie np po dodaniu tej samej strony linkujacej (mamy ten sam przedzial punktow w zalozeniu - wtedy wiadomo ktory daje wiecej a ktory mniej gdyz nie mozna porownac 10 000 pkt tu i tu) i linkowanie okreslonych stron przez pewien okres moze pokazac ktory jest lepszy a ktory gorszy, dodalbym do testu jeszcze linkor i powerlink gdzyz w sumie dzialaja one na tych samych zasadach i wtedy mozna by powiedziec ktory jest lepszy ;)

co do paneli sa one wg mnie tak podobne ze w sumie roznia sie tak naprawde graficznie (seo.net.pl - posiada oczywiscie pewne dodatkowe opcje i tu jest Plus dla systemu)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś zindeksować tym system nową domenę ?

ja: filmikiplay.waw.pl

2 anchory, jeden na głowną, drugi w głębi:

20762 pobrań

20792 pobrań

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znajacych sie

dodalem strone wrzucilem skrypt i pliki instalacyjne

chce dac aktywuj - zakreci sie ikonka przez chwile ze niby cos sie loaduje

potem strona nie zostaje aktywowana.uwaga-nie wyswietla sie zaden error w stylu zainstaluj skrypt itp

moze ktos mial podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności