Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wy macie tyle punktów na to, musicie mieć niezłe śmietniki, chyba nawet nie opłaca się dodawać stron która ma kilkadziesiąt podstron z page rank 0 bo to tylko kilka punktów. Na szczeście miałem jeden śmietnik z PR2 to trochę punktów jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

lj2m - jak to skad wiele pracy w to trzeba było włożyc i pieniędzy ;)

ja teraz sprawdzam jak sie bede indeksowaly domeny wlasnie kupione wiec odpowiem za kilka dni

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo.net.pl : Poprawcie sprawdzanie czasu modyfikacji pliku... w chwili obecnej na dreamhost pobiera co wywolanie strony paczke linkow...

filemtime($links_file) time() (filemtime($links_file) + 43200)
int(1201638947) int(1201638950) int(1201682147)
int(1201638958) int(1201638960) int(1201682158)
int(1201638962) int(1201638971) int(1201682162)

substr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'] - który literówke strzelił ;) strpos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy instalacji jeżeli takowe wystąpią są wyświetlane na stronie w miejscu linków.

Przyczyn braku aktywacji strony w panelu może być wiele i są one zależny od konfiguracji oraz możliwości serwera na którym instalowany jest system.

Przykładowo może to być brak uprawnień do zapisu w folderze systemowym, brak biblioteki CURL w parze z wyłączonym allow_url_fopen lub brak znaczników „<?php ?>” sygnalizujących „tryb PHP”.

Bardzo prosimy zgłaszać wszystkie błędy działania sytemu lub problemy z instalacja na naszym forum lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie systemu. Będziemy mogli dużo szybciej zareagować i udzielić pomocy indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkr:Dziękujemy za zgłoszenie błędów.

Pierwszy błąd znaleźliśmy i poprawiliśmy w poprzednim tygodniu w raz z problemem separatora, natomiast strpos/substr został naprawiony teraz.

Wszyscy użytkownicy borykający się z problemem aktywacji strony proszeni są o aktualizację skryptu instalacyjnego.

mkr: Podaj proszę nazwę konta na które przelać 100k pkt na 3 miesiące aby się przyjemniej testowało :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pliku README:

5.W kod każdej podsrony serwisu wklejamy kod PHP:

zamiencie na:

5.W kod każdej podstrony serwisu wklejamy kod PHP:

KOLEJNE

include("seonet_{USER_KEY}.php");

oraz kod odpowiedzialny za wyświetlanie linków:

echo manoGetLinks(' ', 'utf-8', '');

zamiencie na:

<?php

include("seonet_{USER_KEY}.php");

oraz kod odpowiedzialny za wyświetlanie linków:

echo manoGetLinks(' ', 'utf-8', '');

?>

Oraz dopiszcie w Readme wgrywanie kodu na strony html (bo nie kazdy wie jak to zrobic).

Wiecej "bledow" w readme nie znalazlem :D ale bede sie przygladal

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie indeksuje 8 subdomen. Na każda po 46k (po 20k pobrań).

Rezultaty: albo jest sama strona główna, albo nie ma nic.

Do indeksacji chyba jednak nie bardzo się nadaje :D

Ja testowałem próbę 50 nowych domen (nie subdomen).

Na każdą dawałem od 1.000 do 2.000 punktów.

Indeksują się bardzo dobrze.

Po kilku dniach tylko wyjątki nie mają zindeksowanych kilkunastu stron.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę stwierdzić ten power i co z tego? po 1,5k na niektóre średnio ciężkie frazy udało mi się wybić stronę z 3,4 na 1 pozycję, ale czy to potwierdza skuteczność systemu? Nie, jak już ktoś pisał, każdy system na początku ma jakiś power, a system można oceniać dopiero po kilku miesiącach...

A teraz z innej beczki, znów się doczepię co do działania systemu partnerskiego, na prawie 20 poleconych zero punktów? No chyba, że jacyś sami przypadkowi się trafili, jeśli można prosiłbym o sprawdzenie tego problemu.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności