Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie jedynie co nie pasuje w tym systemie - to limiit 100 linków.

Nie tak dawno była tu smieszna ankieta z pytaniem - ile fraz pozycjonujesz. I wiekszość odpowiedzała że grubo po nad 80 ( o ile pamiętam)

No to liczymy - chcesz systemem dopalić z 50 stron docelowych (samobójstwo, prawda?) na stosowny archor.

Potem - rożnicowany archor - 50 stron razy ... 5-10 zroznicowanych archorów.

Dalej. z 50 stron - chce się doplacić i podstrony, prawda? Dajmy na to - z 10-20 podstron. Kolene 500-1000 linków potrezbne.

A teraz to dlaczego system najbardzej się nadaje - podlinkować zaplecze. Można nie rożnicowac archory, ale mnóstwo podstron - koniecznie chce się podlinkować.

A tu - limit 100 linkow. Mało. Owszem można jak zawsze i w każdym swl zalożyć z 10 kont ( i z tego jeszcze mieć punkty za poleconych)

Ale ... random miesza linki losowo i może tak się okazać, że sporączęśc swoich linkow wyswietlasz na własnych stronach.

Tyle że przez system. Zawracanie glowy i w ogóle - strata, tracisz część mocy zaplecza na próżno. limit 100 linkow? Mało.

Edit

Szanowny Krupek mnie poprawia, że 100 linków - to limit na 1 zestaw, a zestawow można miec 20 (tak Kruek?)

Czyli niby można mieć 2000 linków. To by owszem było przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że mogę dodać jednocześnie https://www.tiktak.pl i https://tiktak.pl ?

2. sprawa, na waszym miejscu pobierałbym od użytkowników 3% punktów i ładował zysk w pormocję, zwłaszcza na zachodnim rynku, bo za granicą ofermy nie potrafią robić dobrych SWL i jest wyraźna luka na rynku, ten kto pozycjonuje za granicą ten wie

no i oczywiście podział na różne geolokalizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzis pomyslcie o tym aby mozna bylo linkowac roznojezyczne strony na rozne jezyki ;)!

Zrobcie to poki macie taka szanse ;)!

Skoro weblink mial taka szanse i jej nie wykorzystal to nie popelniajcie ich bledow :)

Moje domeny juz czekaja......

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to w regulaminie

5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie w momencie ich wprowadzenia.

do poprawy. Vacatio legis potrzebne.

BTW - X-man dał xxxx z tym z tym wykluczeniem możliwości uzytkowania dwóch systemów linków "niestałych".

BTW2 - To prawda, że "miasta" są w systemie?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praniu pewnie jeszcze coś wyjdzie ale jak dla mnie trzymam kciuki - PRZYJAZNY I ŁATWY SYSTEM co prawda bardzo podobny dla e-weblinka ale na pierwszy rzut oka szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziwny problem w instalacji, bo jak wklejam

<?php

include("seonet_{USER_KEY}.php");

manoShowLinks(' ', 'iso-8859-2');

?>

mam dla folderu CHMOD ustawiony 666

i wyskakuje mi:

Warning: main(seonet_{USER_KEY}.php): failed to open stream: No such file or directory in /1/footer.php on line 40

Warning: main(): Failed opening 'seonet_{USER_KEY}.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear:../:../../:../../../:../../../../:../:../../:../../../:../../../../:../../../../../:../:../../:../../../:../../../../:../../../../../') in /1/footer.php on line 40

Fatal error: Call to undefined function: manoshowlinks() in /1/footer.php on line 41

dodam że mam w podkatalogu inne podstrony, na których mam wklejone

<?php

include("../seonet_{USER_KEY}.php");

manoShowLinks(' ', 'iso-8859-2');

?>

linkor i weblink elegancko chodzi mi na tej domence, a wasz coś nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System zapowiada się dobrze, moc jest niezła i z czasem będzie znacznie lepsza, w systemie już jakiś czas jestem.

Dla wszystkich wchodzących z mojego linka polecającego oddaje połowę punktów przyznanych z programu partnerskiego np. masz 100k normalnie. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linka ja dostaje 10% czyli 10 000 punktów i przelewam Tobie 5% czyli 5000 punktów.

Za darmo masz 5% punktów więcej!

https://www.seo.net.pl/?rid=29

Ledwo wystartował, a już ma 1147 domen i ponad 30mln site!

Nie licząc opcji sprawdzania pozycji i generowania raportów!

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności