Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

i Ty się dziwisz ?? 404 przecież to informacja dla google że strona nie istnieje pomyśl zanim napiszesz, kwestia siły systemu to inna sprawa , każdy system na początku jest silny potem jego moc znacznie słabnie IMO jeżeli są tam te miasta to raczej nie widze tego różowo jak mawiają indianie

czas przeszły stała!

czyli coś już na niej jest

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do indeksacji się także nadaje

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie został dodany. Proszę sprobować ponownie później.

Nie da sie dodać stron. Konto: cyran, chmody, wszystko ustawione.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe o dodanie informacji ile punktów

system przydzieli po aktywowaniu domeny.

Czyli, zeby kolumna Punkty byla uzupelniona

po dodaniu, a przed aktywacja.

A jezeli tego sie nie da, to zeby bylo mozna gdzies

indziej sprawdzic (tak, jak to jest w systemie LINKOR).

Teraz jest tak, ze nie wiem ile bede mial za domene

jezeli nie aktywuje.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... smile.gif

aktywujesz to sie dowiesz smile.gif

Nie, mam aktywować i później usuwać by się dowiedzieć ile punktów dostanę? chyba niepotrzebnie.

Nie wiem dlaczego, ale nadal nie działa mi parametr ustawiający klasę. :/

EDIT.

Przydała by się możliwość przenoszenia linków pomiędzy zestawami, teraz mam wszystkie w zestawie głównym, i aby je porozdzielać trzeba je usuwać i dodawać w innych zestawach, przez co zostaną utracone informacje o ilości pobrań, i historia pozycji.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się już wypisałem i wam podziękuję.

Przecież wy dopiero ten system piszecie, to jest jakaś popelina nic nie działa, wystarczy przeczytać cały wątek żeby sobie wyrobić zdanie.

Jak napiszecie go to dajcie znac

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już myślałem, że system nic nie daje i nawet do niego nie zaglądałem. Ale wczoraj okazało się, że wypozycjonował kilka fraz i pomógł zindeksować jedną stronę. Będę go testował dalej ale jak narazie polecam bo chyba może być już tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na geolinkowanie

czekam jak żona czekajaca na meża marynarza .... jak sie nie pojawi to pojde do innego (systemu)

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netelektryk, a co Ci inny da?

Car - co nie działa?

Co prawda dostałem 500k aby promować system, ale szczerze jestem z niego zadowolony :good:... p.s. szook, to był żart ... dostałem 600k :P

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się że system się cały czas rozwija.

Sprawdzanie pozycji możnaby jakoś usprawnić (np. user ma możliwość sprawdzenia pozycji stron raz na 24h), ale nawet teraz to top5 to naprawdę fajna i przydatna funkcja.

Człowiek wchodzi, widzi, że dana fraza poszła na +67 pozycji i wiadomo, że system skuteczny :good:

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - online'owe sprawdzenie pozycji to super sprawa :)szkoda tylko że tak ubogi system banerowy dla programu partnerskiego :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności