Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja się już wypisałem i wam podziękuję.

Przecież wy dopiero ten system piszecie, to jest jakaś popelina nic nie działa, wystarczy przeczytać cały wątek żeby sobie wyrobić zdanie.

Jak napiszecie go to dajcie znac

Skoro system jest darmowy, to warto pomoc w jego ulepszeniu. Jak zostanie ukonczony i wprowadzona oplata, to takze bedziesz narzekal.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

malkontent i tyle - nie należy się takimi przejmować.

System jest dobry, zadbany - martwi mnie to czeste odświeżanie SITE - nie wiem czy przy duzej ilosci domen i stron wyrtzyma serwer ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po teście na jednej stronie jestem bardzo zadowolony. Strona wcześniej linkowana, przez długi czas w flitrze, fraza średnia, z miejsca ponad 100 na 13 w tym momencie. Zobaczymy, jak będzie dalej, ale nie interesuje mnie, jakie domeny są w systemie, jeśli on tylko działa ;)

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma ochcote można kopiowac baner reklamowy z mojej stopki ;) zezwalam na pobranie. tylko prosze nie hotlinkowac.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car - co nie działa?

Nie będę ci wypunktowywał ale chętnie się Tobą założę że nie minie miesiąc a system poda informacje o nowej instalce usuwającej krytyczne błędy.

Wątpię CrashXT ze testowałeś system i się pod nim podpisujesz bo gdybyś to zrobił to byś wiedział o czym mówię.

Podawanie informacji typu strona mi skoczyła z 69 pozycji na 15 pod hasłem "bielizna damska zakopane" to ten sam efekt co dodanie 5 linków do precli

Nawet linkor.pl czy linki24.pl dają ten sam efekt.

Moc systemu to jego domeny i brak pustych punktów które są wlewane przez dziury.

CrashXT jak sobie budujesz pijar to uważaj pod czym się podpisujesz.

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69 pozycji na 15 pod hasłem "bielizna damska zakopane"

tak, pod "ciocia krysia lubi sandały". Jak nie wiesz o jakim anchorze pisałem to może się nie odzywaj? Chyba że budujesz pijar, tylko, że no, szkoda, że nie pod swoim nickiem :)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię CrashXT ze testowałeś system i się pod nim podpisujesz bo gdybyś to zrobił to byś wiedział o czym mówię.

testuje system jako user i wiem, że poprawki będą bo sam je testuje, ale nie krytyczne (choć możliwe), a poprawiające np. kodowanie. Nie będzie trzeba się zastanawiac na kodowaniem dmozu, opisów gg bo nawet jak walniemy złe kodowanie to system "intelygenty" sam sobie z tym poradzi.

Moc systemu to jego domeny i brak pustych punktów które są wlewane przez dziury.

A to mnie zaskoczyłeś. Myślałem, że moc systemu to ten zasilacz z tyłu serwera...

Cały czas narzekacie na to, że G. mam monopol w Polsce, a jak powstaje 2 system rotacyjny to nagle oburzenie. Ja korzystam z obu i będę z nich korzystał. Xann odwalił kawał dobrej roboty, trafił w rynek i ma największy system rotacyjny w kraju. LinkMe walczył z Linkornem i wiemy kto wygrał tę batalię. LinkMe jest największym systemem linków stałych.

Lepiej mieć podlinkowane zaplecze z 5 systemów (o ile domeny w nich są różne - tutal pole do działania, ograniczenia systemów itd.) i wypadku kiedy jakiś admin jest dzieciakiem i wywala Cie z systemu (pozdrawiam Admina LiveLink i ciekaw jestem czy dotrzymasz słowa i pobijesz mnie na konferencji. hmm chyba miałeś przyjechać z kolegami:P) to pozostaje Ci 4 inne.

e-weblink wprowadził opłaty, grosze. Ale czy gdyby wprowadził np. 1000 PLN za dzień to nie był byś heppy, że powstał seo.net.pl?

Logiczne, że nie wszystkie brudy wyjdą w fazach testu zamkniętego. Ale jak jakieś dostrzegasz to je wymień bo stwierdzenie, że nie będzie podawał to tylko pokazuje Twoją ignormacje...

Ja znam dziurę, która umożlwiia mi wybicie jakiej chce strony do top1 w wszystkich szookajkach swiata... tylko nie powiem jak... ale za to powiem, ze te szookajki to śmiecie... google tez..

Dodane:

Widze, że cenzura na PiO jest coraz mocniejsza. Nie ma się co dziwić, ale coraz bardziej chce się zabrać zabawki z tej piaskownicy.

Kob zwrócił uwagę na ciekawą rzecz. Mianowicie, Car zarejestrował się 27 stycznia czyli 5 dni po oficjalnym starcie systemu.

Pamiętacie jak xann zareagował na nowy system?

Co ciekawe, że Car sprzedawał (czy na pewno) pkt seo po 100 PLN za 100k ...wypowiadał się tylko w tematach o seo.net.pl i e-weblinku ... oraz w jednym dla zmyły :)...

Ciekawe zagranie konkurencji...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kob zwrócił uwagę na ciekawą rzecz. Mianowicie, Car zarejestrował się 27 stycznia czyli 5 dni po oficjalnym starcie systemu.
Chcesz powiedzieć że osoby zarejestrowane po starcie systemu nie mają prawa wypowiadać się na jego temat ? Nikt Cię nie zmusza do siedzenia w "tej piaskownicy". Co nie oznacza że ktoś Ci zabrania.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data dołączenia w tym wypadku wskazuje na wartość tej wypowiedzi.

@Crash to nie znaczy to akurat konkurencja mimo tego, że miałaby powód.

Wystarczy przeczytać i porównać wypowiedzi niektórych użytkowników.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powołać komisje śledczą :D

każdy z systemow oferuje cos z siebie - jeden to inny tamto albo obaj "prawie" to samo - więc po co ta kłótnia ?

zaproście szooka jeszcze bo mi go brakuje w tym wątku.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

System cały czas się rozwija co widać po ilości domen, użytkowników oraz ich pytaniach / propozycjach.

Jeżeli chodzi o wydajność to przez ponad miesiąc czasu jądro systemu testowane było

na obciążeniu ~40,000 serwisów, ~600,000 linków i system śmigał jak żyleta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników zostały dodane następujące opcje:

* [Moje Linki] przenoszenie linków pomiędzy zestawami z zachowaniem historii SERP,

* [Moje Linki] możliwość masowej zmiany priorytetów w zestawie,

* [strona Główna] TOP 5 największych wzrostów / spadków,

* [Moje Serwisy] informacja n/t wersji skryptu klienta,

* [Moje serwisy] informacja n/t niepowodzenia instalacji skryptu,

* [sYSTEM] automatyczne sprawdzanie kodowania na stronach wyświetlających linki,

* [sYSTEM] nowy skrypt kliencki - wersja 1.1.1,

* [sYSTEM] wydłużony został czas sesji do 30 minut.

Poprawione zostały następujące rzeczy:

* [Moje Linki] Import linków - poprawne ustawianie wyszukiwarki,

* [Moje Linki] Poprawne wyświetlanie sprawdzanej wyszukiwarki,

* Drobne poprawki kosmetyczne głównie związane z sortowaniem.

W przypadku wystąpienia problemów z ajaxem prosimy odświeżyć zakładki F5 lub CTRL + F5.

Dwa tygodnie pracy systemu pozwalają nam jako administratorom wyciągnąć już wstępne wnioski.

Duża część stron ma wybrane niewłaściwe kodowanie przy wyświetlaniu linków i linki zawierające

polskie znaki diakrytyczne wyświetlane są z "krzakami".

Nowy skrypt kliencki automatycznie wyświetla linki z poprawnym kodowaniem.

Prosimy o pobranie nowej wersji skryptu (1.1.1) z "Pobierz Skrypt" i podmianę na swoich stronach.

Wystarczy podmienić tylko plik php reszta pozostaje bez zmian.

Informacja w panelu o wersji skryptu pojawi się do 24h od momentu podmiany pliku.

W najbliższym czasie pojawią się:

* Raporty,

* FAQ,

* Banerki :rolleyes:

W dalszym czasie dużo niespodzianek.

Wysokich pozycji w wyszukiwarkach!

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety problem z logowaniem ciągle występuje - wylogowywuje mnie cały czas bez względu na przeglądarkę (Opera lub FF) i nie na jednym komputerze oraz nie na jednym IP. Jest to troszkę irytujące gdyż żeby dodać linka czasem muszę logować się 10 razy, żeby załapało.

Druga sprawa - może dodacie do każdego linka opcję edycji ? Czasem walnie się literówkę lub chce się tylko dodać coś do anchora i wtedy trzeba usuwać linka i dodawać nowego, a podejrzewam, że opcja edycji to jest parę minut na napisanie kodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - może dodacie do każdego linka opcję edycji ? Czasem walnie się literówkę lub chce się tylko dodać coś do anchora i wtedy trzeba usuwać linka i dodawać nowego

i dodatkowo edycja adresu, bo nap. teraz chce sie linkować na ten anchor podstrone, a po co usuwac i dodawac nowy link (2 zapytania) jak można inaczej...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sesje działają :) - przyznaję jestem pod wrażeniem szybkości Waszego działania ;) (nauczcie adminów tego forum tutaj - już kiedyś im pisałem, że ciągle mnie wylogowywuje :) )

Czemu nie zamierzacie takiej opcji wprowadzić ? Wydaje się łatwa do zrealizowania, a i bardzo pomocna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności